Przebojowa noc miała być… przebojowa. Jednak widzów miała mało, przebojowości też. Z tego powodu planuje się duże zmiany w programie. Piszą o tym portale i gazety.

Na początku rozważano zdjęcie show z programu. Potem postawiono właśnie na zmiany – najpierw pory emisji. To już nie niedziela, a sobota, godzina 22.

Aneta Wrona, rzecznik prasowa TVP, właśnie porą emisji tłumaczy klapę programu serwisowi WirtualneMedia.pl. Show miał mieć swoją emisję o godzinie 21.45, ale ponieważ mecz trwał krócej, wystartowano o 21.05.

Innym wytłumaczeniem ma być duża niedzielna konkurencja – serial Skazany na Śmierć i Taniec z Gwiazdami.

– Pierwszy odcinek nie był typowym odcinkiem z konkursami, a jedynie prezentacją formatu, wprowadzeniem do cyklu – tłumaczy portalowi Wrona.

Tak czy inaczej, poważnym krokiem jest zmiana prowadzącego i formuły show. M.in. Super Express stwierdził, że w programie „za dużo było Józefowicza\”. Stacja poszła za ciosem i szuka zastępcy – Józefowicz będzie tylko reżyserem.

Trwają już rozmowy z Tomaszem Kammelem, który, jak wiadomo, nieźle się ceni. Bardzo możliwe, że będziemy go oglądać dwa razy w weekend, o ile przetrwa kolejne odcinki Tańca z Gwiazdami.

– Tomek powiedział, że jest gotów ten program poprowadzić, ale pod warunkiem, że przedstawiony mu zostanie nowy pomysł i koncept na ten show. Bo przecież samo jego pojawienie się nie uratuje czegoś, co jest po prostu słabe – powiedział Faktowi ojciec i menadżer Kammela – Christian Kammel.

Czy coś uratuje ten program? Głosuj w kozackiej sondzie! A już niedługo sondy będą dostępne także dla kozaczków piszących plotki :).