Karolina Ferenstein-Kraśko (42 l.) opublikowała na Instagramie wpis, który zaczęła mocnymi słowami.

Podjęliśmy z @p_krasko rodzinne poważne postanowienie !!! Rozwód… ale nie taki na jaki Ci mniej przychylni od dawna liczą 🤓

Karolina Ferenstein Kraśko skomentowała zaproszenie jej męża na herbatę przez Edytę Górniak

Karolina Ferenstein Kraśko i Piotr Kraśko rezygnują z plastiku w domu

Okazuje się, że Karolina i jej mąż Piotr to kolejne osoby z polskiego show-biznesu, które angażują się w walkę z nadmiernym wykorzystywaniem plastiku.

Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat !!! KONIEC „ery plastiku” w naszym domu i mojej firmie podejmujemy #ekowyzwanie razem z @tvn24.pl💥 oraz @magazyntvn24 tam też więcej o tym przeczytacie !!!

Dalej napisała z czego dokładnie rezygnują:

Będę informować na bieżąco o postępach w sprawie… rezygnujemy z : • plastikowych jednorazowych naczyń • kubków do kawy • sztućców • torebek na zakupy. To tylko tyle i aż tyle! Liczy się pierwszy krok zmiana przyzwyczajeń i nawyków !!

Karolina Ferenstein-Kraśko na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podjęliśmy z @p_krasko rodzinne poważne postanowienie !!! Rozwód... ale nie taki na jaki Ci mniej przychylni od dawna liczą 🤓😜❗️ Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat !!! KONIEC „ery plastiku” w naszym domu i mojej firmie podejmujemy #ekowyzwanie razem z @tvn24.pl💥 oraz @magazyntvn24 tam też więcej o tym przeczytacie !!! Przyłączcie się koniecznie razem możemy wiecej🌏🍀💪 Całe życie byłam bliżej natury niż ludzi i cywilizacji las, konie to moje środowisko Naturalne ale czas zrobić coś więcej dla naszej planety, dla naszych dzieci i ich przyszłości!!! Będę informować na bieżąco o postępach w sprawie... rezygnujemy z : • plastikowych jednorazowych naczyń • kubków do kawy • sztućców • torebek na zakupy. To tylko tyle i aż tyle! Liczy się pierwszy krok zmiana przyzwyczajeń i nawyków !!! #tvn @agnieszkacegielska @annakalczynskam @martakuligowska #RozwódzPlastikiem #ratujmynasząplanetę #zerowaste #ekochallenge #powerofnature

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

Fani w komentarzach chwalą parę za zaangażowanie się w tę akcję.

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Sochę za butelkę

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko wzięli ślub w 2008 roku. Poznali się już w 2001 roku w Gałkowie. Piotr uczył się techniki jeździeckiej pod okiem Karoliny. Między nim a instruktorką zaczęło rozwijać się uczucie. Para ma trójkę dzieci: Konstantego (2007), Aleksandra (2009) i Laurę (2016).

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko Piotr kraśko z żoną i dziećmi

Sonda

poll-violet

Gwiazdy promują modę na ekologiczne opakowania - jesteś w stanie zrezygnować z plastiku?

1

Kupuję wodę w plastikowych butelkach i na razie nie zamierzam tego zmieniać

2

Stawiam na ekologiczne opakowania - kupuję szkło albo piję wodę przegotowaną w czajniku