W związku z rosnącą na rynku konkurencją, zakłady bukmacherskie stale rozszerzają swoje oferty. W przeszłości można było obstawiać między innymi płeć dziecka państwa Lewandowskich. Co ciekawego można obecnie typować ze świata show-biznesu?

Gdzie będzie pracować Justyna Pochanke?

W ostatnich dniach zrobiło się głośno w świecie mediów, kiedy Justyna Pochanke ogłosiła, że odchodzi z TVN-u. Zakłady bukmacherskie od razu zareagowały na taką informację i zaproponowały możliwość typowania kolejnej stacji telewizyjnej, w której będzie pracować. W związku z taką roszadą Piotr Kraśko odchodzi z Dzień Dobry TVN, ponieważ zastąpi prezenterkę w wydaniu Faktów.

Faworytem zakładów wzajemnych na zatrudnienie Pochanke, patrząc na kursy, stał się Polsat. Jednak wysoko oceniane są również szanse Superstacji. Co ciekawe, daleko w tyle pozostaje TVP.

Losy gwiazd filmu i seriali

W zakładach bukmacherskich coraz częściej pojawiają się również zdarzenia dotyczące świata filmów i seriali. Podczas pandemii koronawirusa w kwietniu na szeroką skalę mogliśmy obstawiać między innymi nowy sezon „House of Cards”.

Obecnie w zakładach bukmacherskich dostępne są zakłady dotyczące brytyjskiej edycji „Mam talent – 2020”. Obstawiać możesz do 31.07, a w gronie największych faworytów znajdują się „BethPorch” i „SingAlong With Us”.

Pełną ofertę zakładów i więcej propozycji znajdziesz na stronie PZBuk.

Kto będzie kolejnym agentem 007?

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się informacje, że znany z roli agenta 007, Daniel Craig, nie wystąpi w głównej roli kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Aktor kończy swoją misję na filmie „Nie czas umierać”.

Craig już po nakręceniu filmu „Spectre” deklarował, że to był jego ostatni film w roli agenta 007, jednak dał się namówić na jeszcze jedną produkcję. Teraz przyznaje, że będzie musiał się tym zająć ktoś inny – deklarując, że nie wystąpi w kolejnym filmie z serii przygód Jamesa Bonda.

Zakłady bukmacherskie szybko zareagowały na takie doniesienia. Wszyscy fani filmu mogą typować, kto będzie kolejnym aktorem, który wystąpi w roli głównej. W gronie faworytów przewijają się tacy aktorzy jak: Richard Madden, Tom Hiddleston, Tom Hardy czy nawet Riz Ahmed. Co ciekawe, pojawiają się również plotki, że być może w rolę kolejnego Bonda wcieli się… kobieta! Daily Mail donosi, że rozpatrywana jest aktorka Lashana Lynch, znana z filmu „Kapitan Marvel”.

W ofercie zakładów bukmacherskich faworytem jest James Norton, jednak w kuluarach mówi się, że duże szanse ma również Sam Heughan, którego możemy kojarzyć między innymi z filmu „Outlander”. Może on zostać pierwszym Szkotem, który przejmie rolę Bonda od czasu Seana Connery’ego. Aktor w jednym z wywiadów przyznał się, że starał się o tę rolę w 2005 roku, jednak przegrał z Craig’iem.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Autor artykułu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

 

Materiał partnera