Karolina Szostak (45 l.) nie jest zbyt wylewna na temat swojego życia uczuciowego i nie publikowała w mediach społecznościowych romantycznych fotek z partnerem. Tę sferę swojego życia trzyma z dala od blasku fleszy. Do tej pory dziennikarka nie miała szczęścia w miłości, aż w czerwcu ubiegłego roku pojawiły się spekulacje, że jest w nowym związku. Prezenterka zabrała głos i przyznała, że zakończyła związek.

Karolina Szostak już tak nie wygląda! Przeszła metamorfozę

Karolina Szostak jest singielką

Ostatnio informowaliśmy, że Karolina Szostak zdecydowała się na drastyczne cięcie i mocno skróciła włosy. Jak wiadomo nowa fryzura zwiastuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Okazuje się, że dziennikarka ponownie została singielką.

Karolina Szostak ma nowego partnera? Paparazzi sfotografowali ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny (ZDJĘCIA)

Karolina postanowiła udzielić wywiadu „Vivie”, w którym wyznała, że niedawno zakończyła związek.

No cóż, miłość gdzieś jest, gdzieś krąży. Jestem po zakończonym związku. Ale mamy pandemię, trudno kogoś poznać, a ja nie korzystam z portali randkowych – powiedziała Szostak.

Karolina Szostak przyłapana z tajemniczym partnerem.

Karolina Szostak przyłapana z tajemniczym partnerem, fot. AKPA.

Czyżby związek dziennikarki nie przetrwał z powodu pandemii koronawirusa? Karolina nie zdradziła szczegółów rozstania, ale przyznała, że w pewnym momencie zabrakło tej iskry pomiędzy dwojgiem osób.

Myślę, że nie. Tak naprawdę nie wiem. Nie chce mi się tego analizować, to nie ma sensu. Wypalił się. Zabrakło kropki nad i. Może to nigdy nie była miłość? Może wszystko wcześniej się skończyło, a pandemia tylko wydłużyła agonię – przyznała.

Mimo rozstania Szostak optymistycznie patrzy na przyszłość i jest zdania, że gdy zamykają się jedne drzwi, drugie stoją otworem. Nie jest jednak zwolenniczką aplikacji randkowych i woli poznawać nowe osoby twarzą w twarz.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Karolina Szostak zmieniła fryzurę i wygląda jak siostra bliźniaczka Jennifer Lopez: „Jaki kraj taka JLo”

Karolina Szostak w sportowej stylizacji. Postawiła na MODNE i drogie dodatki

Karolina Szostak zaprezentowała się w stylizacji „na pandemię” a fani stwierdzili, że przesadza

Karolina Szostak w czerwonym garniturze.

Karolina Szostak, fot. Baranowski/AKPA.

Karolina Szostak w koronkowej kreacji.

Karolina Szostak, fot. Baranowski/AKPA.

Karolina Szostak na ściance.

Karolina Szostak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.