Karolina Szostak (43 l.) zawsze była niezwykle piękną kobietą. Bez względu na sylwetkę, którą wypracowała parę lat temu, zawsze wzbudzała ogromne emocje i zainteresowanie u płci przeciwnej.

Okazuje się jednak, że zainteresowanie to niekiedy przybiera postać, która podlega pod paragraf…

Karolina Szostak była molestowana – w biały dzień, niedaleko budynku Polsatu

Gwiazda opisała w swoich mediach społecznościowych sytuację, która miała miejsce po tym, jak Szostak wyszła z pracy. Dziennikarka chciała zrobić zakupy, poszła więc do warzywniaka.

Zatrzymuję się w warzywniaku obok Polsatu, chciałam kupić czereśnie. Podchodzę i pytam: ,,Dzień dobry. Czy mogę zapłacić kartą?”. Sprzedawca odpowiedział: „Nie może pani kartą, ale może pani w naturze”. I co w tym momencie się robi? Bo ja nie wiem, co się odpowiada – komentuje scenę prezenterka.

Karolina Szostak PRZED i PO odchudzaniu

Dalej Karolina Szostak opowiada, jak na słowa sprzedawcy zareagował stojący obok starszy mężczyzna:

Obok mnie stoi pan. Myślę, że koło siedemdziesiątki, który jest bardzo zadowolony z tego co usłyszał. Rechocze. Oczywiście zwróciłam mu uwagę, że to jest niestosowne, podobnie jak panu, który sprzedawał mi czereśnie. Powiedziałam, że to jest karalne, ale pan nie bardzo się tym przejął. Powiedział, że teraz za wszystko można iść do więzienia – zrelacjonowała rozmowę z mężczyznami Karolina Szostak.

Karolina Szostak: Przy tak obfitym biuście jak mój…

Wy też spotykacie się z takimi komentarzami ze strony nieznajomych? Jak reagujecie w podobnych sytuacjach?

scena z: Karolina Szostak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Karolina Szostak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Szostak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA