Karrueche Tran ma nietypowy plan ratowania związku
Jak każdy hollywoodzki związek, Karrueche Tran i Chris Brown przeżywali wzloty i upadki. No, były też liczne zdrady.
Jednak, czego nie zrobiłby piosenkarz, modelka wybaczy wszystko. Nawet niezliczoną ilość zdrad z Rihanną – chociaż momentami nie wiadomo, która z pań byłą tą zdradzaną. Ten trójkącik jest bardzo pogmatwany.
W każdym razie, Karrueche zaplanowała “terapię” dla siebie i swojego ukochanego. Dosyć nietypową.
Karrueche uznała, że ona i Chris potrzebują terapii, ale nie takiej w gabinecie psychologa. Poprosiła chłopaka, by zabrał ją na jakąś tropikalną wyspę, gdzie będą mogli na spokojnie przegadać tematy swoich kłótni. Jedną z najgorszych rzeczy w ich związku są liczne awantury, przez które Karrueche wylewa tygodniami łzy – zdradza informator.
Terapia na tropikalnej wyspie… Jak się nie uda zawsze pomogą zakupy?




Szkoda jej dla tego pajaca
Chris 2 dni temu powiedział ze chce mieć z Kae dziecko i w dalszej przyszłości napewno wezmą ślub . Kozak ogarnij rzeczywistosc!!!
śliczna dziewuszka
Juz sie dosyc wylansowala jego kosztem…
Dla tej fujarki jak didlo…
ma zmarszczki na czole
Piękna jest
Ładna, a taka głupia…
Ja się zastanawiam skąd wy bierzecie te newsy, chyba z d….
Śliczna dziewczyna
Hollywoodzki? A jacy z nich aktorzy, drogie dziennikarki kozaczkowe?
[b]gość, 01-11-14, 19:04 napisał(a):[/b]Hollywoodzki? A jacy z nich aktorzy, drogie dziennikarki kozaczkowe?rzeczywiscie:)) ale wtopa, ha ha ha… hollywoodzki, ha ha ha
Ładna ona:)
Dalibyście już spokój, Rihanna to stara historia, a Chris z Tran są już ze sobą parę ładnych lat…
Widać, że zadbana dziewczyna