Związek Rihanny i Chrisa Browna zakończył się wyjątkowo nieprzyjemnie. Raper pobił wokalistkę, która założyła mu sprawę w sądzie. Ich relacja mogłaby się na tym zakończyć, gdyby nie to, że ostatnio znów zrobiło się między nimi romantycznie.

Czy Rihanna i Chris Brown wrócą do siebie?

25 września apartament Rihanny został okradziony przez włamywaczy. Gwiazdy nie było wtedy w domu, ale wydarzenie bardzo nią wstrząsnęło. Chris Brown również przejął się włamaniem do domu byłej dziewczyny. Przyznał, że chce dopaść włamywaczy.

Ojciec Chrisa Browna: Synu, znajdź sobie nową dziewczynę

Przyjaciel Rihanny przekazał mediom, że piosenkarka jest bardzo wzruszona gestem Browna i cieszy się, że mu ciągle tak bardzo zależy. Czyżby to oznaczało, że kroi się powrót?

Rihanna jest niezależną kobietą i sama poradzi sobie z włamaniem. Wynajęła ludzi, którzy mają znaleźć złodziei. Cieszy ją gest Chrisa, ale nie zamierza przyjmować jego pomocy – dodaje przyjaciel wokalistki.

Przemoc domowa wśród gwiazd

Wygląda na to, że na szczęście Rihanna uczy się na własnych błędach i nie zamierza dawać drugiej szansy toksycznemu raperowi. I całe szczęście!

Wyświetl ten post na Instagramie.

@garage_magazine by #DeanaLawson

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)