O tym reality jest ostatnio bardzo głośno. Na czym polega program Żony Hollywood?

„Żony Hollywood” to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood!– czytamy na stronie www produkcji.

Jedną z uczestniczek jest Katarzyna Wołejnio. Kasia jest aktorką, modelką i producentką. Urodziła się w Nysie. Po studiach wyjechała do Paryża, gdzie pracowała jako hostessa. Potem zamieszkała w Los Angeles i ukończyła kursy aktorskie w renomowanych szkołach. Jej kariera nabrała rozpędu, gdy zagrała w hicie Bad Boys II.

Znajomością z Wołejnio chwali się właśnie Kasia Sowińska, która też próbuje swoich sił za oceanem. Sowińska dostała zaproszenie od Luisa Migulea do wzięcia udziału w jego trasie koncertowej. Tak zaczęło się spełnianie jej marzeń.

Zdjęcia z Wołejnio pokazywał też swego czasu Dawid Woliński. Projektant przyjaźni się z nią od lat.

Myślicie, że Sowińska też zrobi wielką karierę?

&nbsp

Beautiful Saturday …. 🌴 great time with @kasiawolejnio 😉😋 komedia 😋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Sowinska (@kasiasowinskalosangeles)

Kasia Sowińska też chciałaby być jak Żony Hollywood? (FOTO)

Kasia Sowińska też chciałaby być jak Żony Hollywood? (FOTO)

Gotowi na dzisiaj??? Bedzie goraco! Ja w bikini 󾍒󾓶󾌵󾍇󾭚󾭚󾭚󾍔 Żony w Hollywood TVN 󾌬󾌬󾌬

Posted by Kasia Wolejnio on 13 kwietnia 2015