Kasia Warnke pochwaliła się piękną fotografią ze ślubu z Piotrem Stramowskim!
Choć od ślubu Katarzyny Warnke (38 l.) oraz Piotra Stramowskiego (28 l.) minął ponad miesiąc, to para nie umieszczała zdjęć z tej ceremonii w Internecie.
Zobacz też: Stramowski i Warnke o intymnej sesji dla magazynu
Mimo że fotografie z tego wydarzenia pojawiły się w pewnym czasopiśmie, to zakochani wciąż utrzymywali prywatne zdjęcia z ceremonii w tajemnicy.
Na szczęście to się zmieniło, ponieważ Kasia udostępniła wyjątkową fotkę z wesela, na której ma wspaniały biały welon, obszyty koronką.
Zakochani wzięli ślub 30 lipca. Od tamtej pory pochwalili się jedynie obrączkami i kilkoma filmami z podróży poślubnej. Stramowscy wybrali się do słonecznej Grecji.
Zobacz też: “W SPIRALI” CZYLI FILM O TOKSYCZNYCH ZWIĄZKACH
Jak oceniacie jej wygląd w dniu ślubu?







on jsk Rasputin wyhlada haha
Oba sie nie myje po stosunku, a mluca sie jak norki. Niezły śledzik.
Wydają się dziwnie bucowaci. Ona ma zawsze brzydki makijaż i włosy w nieładzie, a on maksymalnie wystylizowany. Złe połączenie
Mnie się on nie podoba ani jego rola w Pitbullu. Dorociński wypadł znacznie lepiej. Jej nie kojarzę w ogóle.
On przystojny ale taki przebrany. I fatalny gust ma patrząc na zonę. Ona brzydka , zero sexapilu i mogłaby sie porządnie uczesać i wymalować.
Dawno nie widziałam ludzi z takim parciem na szkło.
Ona jest bardzo ciekawa,taka efemeryczna, kobieca i nierzeczywista. Ciekawy typ urody,zawsze nie można oderwać od niej oczuje. On no cóż, takich jest wielu, jakby zgolil brodę talibów, ale nie zgolil bo tvn lubi “modnych” wtedy może byłby ciekawszy
Dziwna para, on chyba ma się za super hiper mega haha
[b]gość, 06-09-16, 18:55 napisał(a):[/b]Jak ja jej zazdroszczę urody, jest taka nieoczywista, efemeryczna i elfia – coś pięknego, nie ma typowo polskich rysów twarzy – cud kobieta!!!!U nas w tel awiwie co druga tak wyglada
Pasują do siebie. Dwa lumpy-hipstery.
[b]gość, 06-09-16, 14:04 napisał(a):[/b]Zastanawiam są skąd nagle przypływ zachwytu nad nimi. On gbur a ona ciągle jakas taka niedomyta, nieumalowana. Gdzie niby ten seks w nich- ja go nie widzę.To niedomyta, czy nieumalowana? A może mam rozumieć, że smarowanie się kolorowymi maziami stanowi o czystości kobiety?
[b]gość, 06-09-16, 21:50 napisał(a):[/b]Fajna para, brawa za ślub bez blysku fleszy!Polecam najnowszy numer “Gala”
[b]gość, 06-09-16, 21:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:19 napisał(a):[/b]Ta babka jest odrzucajaca. Ma w sobie cos tak brzydkiego ze zbiera na wymioty..to po cholere wchodzisz na artykuly o niej idioto. typowy polak cebulak z ciebie.[/quote]Akurat mialam sobie przeczyscic jelito i sie udalo. Pasuje?[/quote]wystarczylo spojrzec w lustro mialabys mocniejszy efekt ;)[/quote]hahahaha
Myślałam, że będzie typem Małaszyńskiego. Przystojny, ale stroniący od taniego blichtu. Cóż myliłam się. Mam nieodparte wrażenie, że ma (mają) parcie na szkło.
40 dychy na karku i “Kasia”…
On jest straszny. Musi mieć złe wnętrze, bo odbiło mu się już ono na twarzy. Poza tym to wielki pozer, na siłę lansowany, aż gra w serialu, którego nie będę oglądać, właśnie ze wzg.na niego. Brrrr
Mezalians.Ona bedzie miala 50 a on 40?Dziwnie to bedzie wygladalo
Za duza roznica wieku.Co rok bedzie gorzej
[b]gość, 06-09-16, 21:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:19 napisał(a):[/b]Ta babka jest odrzucajaca. Ma w sobie cos tak brzydkiego ze zbiera na wymioty..to po cholere wchodzisz na artykuly o niej idioto. typowy polak cebulak z ciebie.[/quote]Akurat mialam sobie przeczyscic jelito i sie udalo. Pasuje?[/quote]wystarczylo spojrzec w lustro mialabys mocniejszy efekt 😉
Fajna para, brawa za ślub bez blysku fleszy!
[b]gość, 06-09-16, 21:19 napisał(a):[/b]Ta babka jest odrzucajaca. Ma w sobie cos tak brzydkiego ze zbiera na wymioty..to po cholere wchodzisz na artykuly o niej idioto. typowy polak cebulak z ciebie.
[b]gość, 06-09-16, 21:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 21:19 napisał(a):[/b]Ta babka jest odrzucajaca. Ma w sobie cos tak brzydkiego ze zbiera na wymioty..to po cholere wchodzisz na artykuly o niej idioto. typowy polak cebulak z ciebie.[/quote]Akurat mialam sobie przeczyscic jelito i sie udalo. Pasuje?
ta typeczka chrzani taki bełkot w wywiadach i jest taka nijako-mdła ze zaczela budzic antypatie
[b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b]Następni celebryci. Znani ze ścianek i tyle. Ani piękni, ani mądrzy, ani bogaci no dokladnie,widac ze ich glowne hobby to lans na sciankach bo wszystkie po kolei zaliczaja
Ta babka jest odrzucajaca. Ma w sobie cos tak brzydkiego ze zbiera na wymioty..
gamońcie! nie znaleźliście u kolegi państwa Stramowskich prze-prze-prze-pięknego zdjęcia ze ślubu ich obojga! szukajcie 🙂
on chyba za bardzo uwierzył, że jest taki “męski”, “świeży”, “stylowy” itd itp
ten jej facet to jest smieszny wielki drwal a widac ze ciota co sie stroi ostro przed lustrem i ciuszki w glowie.. faceci mysla,ze jak brode zhoduja to juz beda mescy..
[b]gość, 06-09-16, 18:55 napisał(a):[/b]Jak ja jej zazdroszczę urody, jest taka nieoczywista, efemeryczna i elfia – coś pięknego, nie ma typowo polskich rysów twarzy – cud kobieta!!!!U mnie w bloku co druga sąsiadka tak wygląda.
jak oceniam jej wyglad w dniu slubu? nie oceniam, bo to sobie (i mezowi) miala sie podobac, a nie anonimom z internetu. zycze duzo szczescia i milosci!
[b]gość, 06-09-16, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 18:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna[/quote]Nie przesadzaj, a ta baba jest paskudna.[/quote]Jest szpetna. Naprawdę. Co za paskudny typ urody. I kto ich tak lansuje? Aaa… tvn[/quote]jak dla mnie to piekna nie jest, ale za to bardzo sexowna. na zdjeciach wyglada duzo niekorzystniej niz w rzeczywistosci/tv:)
On jest naprawdę przystojny, ma świetne ciało. Taki łobuz 😉 Ona jest nieciekawa i za stara dla niego.
niech ktos powie temu Piotowi, zeby juz zgolil ta brodei zmienil fryzure bo jego glowa wydaje sie 3razy wieksza niz w rzeczywistosci, a taki byl fajny w 2XL
Jak ja jej zazdroszczę urody, jest taka nieoczywista, efemeryczna i elfia – coś pięknego, nie ma typowo polskich rysów twarzy – cud kobieta!!!!
[b]gość, 06-09-16, 18:55 napisał(a):[/b]Jak ja jej zazdroszczę urody, jest taka nieoczywista, efemeryczna i elfia – coś pięknego, nie ma typowo polskich rysów twarzy – cud kobieta!!!!Ludzie mają tak odmienne gusta:) a ja oglądając zdjęcia pomyślałam sobie,ze ma średnie rysy i budowę twarzy.
Fajni sa, posuja do siebie. Gratukacje.
[b]gość, 06-09-16, 18:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna[/quote]Nie przesadzaj, a ta baba jest paskudna.[/quote]Jest szpetna. Naprawdę. Co za paskudny typ urody. I kto ich tak lansuje? Aaa… tvn
[b]gość, 06-09-16, 16:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna[/quote]Nie przesadzaj, a ta baba jest paskudna.
Niezbyt atrakcyjna para.
[b]gość, 06-09-16, 17:24 napisał(a):[/b]On jest mega pociagajacy i seksowny…Zwłaszcza jak mu wisi jakaś kropla pomidorowej po obiedzie na tej syfnej brodzie
On jest mega pociagajacy i seksowny…
kiedy minie moda na te brody?????
[b]gość, 06-09-16, 16:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna[/quote]Kaśka, weź już przestań! Lepiej włosy porządnie umyj i uczesz.
[b]gość, 06-09-16, 16:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna[/quote]Litości, teraz kazda która się nie operuje będzie piękna, mimo że twarz ohydna jak u tej całej warnke
Nie mam pojęcia, kim są ci ludzie. Nazwiska kojarzę z portali plotkarskich jedynie. Dorobku nie znam.
Powinni odwrocic proporcje, wiecej pracowac, mniej sie lansowac..
[b]gość, 06-09-16, 16:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?[/quote]Z kazdej! Jest jedna z nielicznych osob w tym swiatku,ktora nie przykrywa sie tona makijazu i jest przy tym naturalnie piekna
Następni celebryci. Znani ze ścianek i tyle. Ani piękni, ani mądrzy, ani bogaci
[b]gość, 06-09-16, 15:13 napisał(a):[/b]Ona jest piękna:) inna niż reszta klonów:)On okropny, no ale młody więc rozumiem ją:))Piękna z której strony?
Żałosna lansiarska para, ona paskudna, a on jakiś niedorobiony