Katarzyna Kwiatkowska zyskała dużą popularność, gdy parodiowała m.in. Dodę i Krystynę Jandę w programie „Szymon Majewski Show”. Później prowadziła m.in. audycję w „Radiu Zet”, znamy ją także z roli w serialu „M jak Miłość”. Aktorka córeczkę urodziła w wieku 43 lat i wychowuje ją sama.

Katarzyna Kwiatkowska nie chce widzieć własnego ojca

Katarzyna Kwiatkowska córka

Katarzyna Kwiatkowska jest mamą 4-letniej Jaśminy. Dziewczynka ma sporadyczny kontakt z ojcem. W wychowaniu córki pomaga mama aktorki.

W rozmowie z „Życiem na Gorąco” opowiedziała o plusach późnego macierzyństwa:

Lubię myśleć, że jeszcze przez wiele lat będę na czasie, zorientowana w tym, co się w świecie dzieje, bo mam malutką córeczkę i ona będzie mi tłumaczyła rzeczywistość. To jest chyba największa zaleta późnego macierzyństwa.

Kasia Kwiatkowska pięknieje (FOTO)

Katarzyna Warnke o minusach późnego macierzyństwa

Kwiatkowska pokazuje córkę na Instagramie, jednak chroni jej wizerunek i zasłania twarz. W rozmowie z tabloidem zdradziła, że chciałaby się zakochać, ale sytuacja w jakiej się znajduje nie wpływa na jej poczucie własnej wartości.

Ja bym bardzo chciała się zakochać, być z kimś, tworzyć fajny związek. Natomiast sytuacja, w której nikogo nie mam i mogę polegać tylko na sobie, nie zaburza mojego poczucia własnej wartości.

scena z: Katarzyna Kwiatkowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Katarzyna Kwiatkowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA