Katarzyna Warnke (43 l.) podczas rozmowy z „Galą” opowiedziała o tym, jak w jej przypadku wyglądał powrót do formy po urodzeniu córki. Aktorka zdradziła, że trochę inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo:

Macierzyństwo jest bardzo wyczerpujące. Sama miałam w głowie jego bardziej cukierkowy obraz. Nie wiedziałam o połogu, o tym co się dzieje po porodzie. Następuje dewastacja, kiedy wychodzi z ciebie dziecko – mówi Warnke.

Zobacz też: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Gwiazda wyznała, że najtrudniej było – i wciąż jest – znieść jej brak snu. Ciągłe niewyspanie prowadzi do braku sił.

Ja mam 43 lata, niewyspanie to dla mnie bardzo duże obciążenie, również jeśli chodzi o urodę. Wcześniej potrafiłam zadbać o siebie, regenerowałam się lepiej, w tej chwili ten czas muszę oddać swojej córce i to widać. Myślę, że to jest minus późnego macierzyństwa – powiedziała otwarcie Kasia Warnke.

Zobacz: Katarzyna Warnke w wannie z papierosem w ręku (ZDJĘCIE)

Żona Piotra Stramowskiego wprost zapowiedziała, że nie będzie pokazywać swojego dziecka w mediach. Twardo zadeklarowała, że nie zamierza na nim zarabiać ani zbijać popularności:

Nie publikuję zdjęć mojego dziecka. Mogę opowiadać o swoim stosunku do macierzyństwa, natomiast o niej milczę, bo to będzie jej wybór. Jak będzie chciała zostać celebrytką, proszę bardzo, pomogę jej z całego serca. W tym momencie nie chcę na dziecku „kręcić lodów” – podkreśliła Warnke.

Całą rozmowę z aktorką znajdziecie tutaj.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke w ciąży, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke w ciąży, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke w ciąży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA