Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! O problemach w związku pary mówiono już wcześniej, jednak przez dłuższy czas pozostawały jedynie domysłami. Teraz para potwierdziła swoje rozstanie we wspólnym oświadczeniu.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

Ostatnio zwróciliśmy uwagę, że zachowanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego było dość dziwne. Od dwóch miesięcy sami chodzili na czerwone dywany i nie publikowali wspólnych zdjęć na Instagramie.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke nie chcieli pozować razem do zdjęć na Party Fashion Night 2022

Natomiast wczorajsze zachowanie potwierdziło plotki, że para się rozstała. Katarzyna i Piotr pojawili się razem, a raczej osobno na Party Fashion Night 2022. Nie chcieli pozować razem do zdjęć, mimo że stali obok siebie i nie siedzieli obok siebie na widowni.

Para nie mogła już dłużej udawać, że wszystko jest w porządku. Po imprezie wydali wspólne oświadczenie, w którym ujawniają kulisy rozstania.

Kłopoty w raju u Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Oto dowody!

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności – czytamy.

Para zaznaczyła jednak, że nie zamierza więcej publicznie odnosić się do rozstania.

Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – zakończyli.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie filmu „W spirali” w 2013 roku na planie filmu. Początkowo niezbyt chętnie obnosili się ze swoją relacją. Ostetcznie jednak w lipcu 2016 roku wzięli ślub. 45- letnia Warnke i 35-letni Stramowski mają wspólnie trzyletnią córeczkę.

 

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA