Katarzyna Zielińska jest jedną z bardziej popularnych aktorek w polskim show-biznesie. Gra w filmach, serialach, teatrze, angażuje się w różne projekty. Jednak nie samą pracą żyje. Aktorka jest też żoną i matką dwóch synów i zdarza jej się pokazywać w mediach społecznościowych, jak wygląda jej codzienne życie.

Niby ta sama sukienka, ale na dole… Zielińska i Opozda miały niemal identyczną kreację

Katarzyna Zielińska pokazała pokój synów

Zielińska wraz z mężem, Wojciechem Domańskim, wychowują 5-letniego Henryka i 3-letniego Aleksandra. Chłopcy to niezłe urwisy, które wieczorami nie dają rodzicom spokoju. Celebrytka napisała na Instagramie, jak wyglądają wieczory w ich domu, a przy okazji pokazała, jak wygląda pokój chłopców.

Przedspaniowy chaos. Czy też tak macie, że przed kąpielą dzieciaki dostają jakiejś kosmicznej energii? Macie jakieś pomysły na ogarnięcie tego cudownego bałaganu? Chętnie skorzystam z Waszych rad. Ps. Choć przyznam Wam się, że generalnie to uwielbiam. Tylko potem wyczołguje się ledwo żywa na kolację – napisała.

Obserwatorki Katarzyny Zielińskiej podzieliły się swoimi doświadczeniami w komentarzach, ale też zwróciły uwagę na wygląd pokoju Henryka i Aleksandra.

  • Bardzo ładny pokoik, klimatyczny.
  • Bałagan? Po podłodze można normalnie iść znaczy, że jest czyściutko. U nas to jakby tornado przez dom przeszło.
  • Przytulnie! – piszą fanki aktorki.

Wam też się podoba ten pokoik?

ZOBACZ TEŻ:

To z nimi w przeszłości pomieszkiwała Katarzyna Zielińska. „Każda z nas szukała pracy w Wawie”

Piękny ogród Katarzyny Zielińskiej. Dzieci mają GENIALNY domek do zabaw

Katarzyna Zielińska na ściance

Katarzyna Zielińska/fot. AKPA

Katarzyna Zielińska w biało-czarnej marynarce

Katarzyna Zielińska/fot. AKPA