Słoneczna pogoda za oknem tylko zachęca do wyjścia na dwór. W lasach, na bulwarach czy plażach pojawia się coraz więcej osób. Niektórzy jednak wolą odpoczywać w swoich ogrodach z dala od tłumów. Na odpoczynek tylko w gronie najbliższych pozwoliła sobie Katarzyna Zielińska.

WOW! Kasia Zielińska wygrywa ranking łazienek gwiazd. Jest tu jak w luksusowym SPA

Katarzyna Zielińska pokazała ogród

Aktorka często pokazuje w mediach społecznościowych, jak mieszka. Urządzanie domu chyba było dla niej frajdą, bo widać, że wszystko jest przemyślane i dopracowany jest każdy szczegół. Czy urządzanie domu było ciekawsze niż urządzanie ogrodu? Zielińska w jednym z wywiadów z Onetem przyznała, że kiedy wprowadziła się do domu, to właściwie zajęła się najpierw organizacją ogrodu. Aktorka wyjaśniła, że wywodzi się z okolic, które są bardzo zielone, a dodatkowo miłość do roślin i ogrodnictwa zaszczepili w niej rodzice.

Katarzynie Zielińskiej zdarza się zatem pochwalić czasem ogrodem. Widać, że aktorka się przyłożyła. Piękna zielona trwa, kwiaty, krzewy, rzeźby i wiszące lampki. Zielińska zadbała też o to, by w ogrodzie i dzieci miały miejsce do odpoczynku i oto jej synowie doczekali się drewnianego domku. Ogród jak z katalogu!

View this post on Instagram

Słońce! Cudownie! Ja dziś jako czołowa organizatorka i fanka pikników, szykuję niespodziankową wiosenną imprezkę dla moich synków. Oni podobnie jak ja uwielbiają takie akcje. A pikniki w szczególności. Moje chłopaki są fanami przygód super bohaterów z bajek, więc dzisiaj oprócz truskawek, lodów i lemoniady- piknik z ich bohaterami. Cudowne są takie akcje. Już nie mogę się doczekać jak zobaczą niespodziankę. 😊😊😊 Ps. Aaaa jeśli chcecie zrobić coś podobnego to Wam podpowiem, że Spider Mana, Kapitana Amerykę i Svena kupiłam w Biedronce. Zaszalałam, bo kupiłam też postaci z Frozen. Ale chyba podaruję je córeczkom naszych przyjaciół😜 Ale nie mogłam się oprzeć. Przy okazji zakupów tych produktów z postaciami Disneya, Marvela albo Star Wars możecie wziąć udział w konkursie i wygrać super nagrody! Wszystkie szczegóły konkursu tutaj: www.konkursykiora.pl Powodzenia! #Biedronka #Disney #DzieńDzecka #superbohaterowie

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Katarzyna Zielińska w DŁUGICH włosach wygląda OBŁĘDNIE!

Mężowie polskich gwiazd – wiecie, z kim związały się Socha, Kożuchowska albo Zielińska?

Katarzyna Zielińska o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Stanowczo mówię NIE