W ostatnich dniach znów wybuchł skandal związany z księżną Meghan i księciem Harrym.  Tym razem poszło o podróżowanie prywatnym samolotem, co ma być bardzo szkodliwe dla środowiska. Książęca para nie raz wspominała, jak ważna jest ochrona naszej planety. Oskarżono ich o hipokryzję. Teraz dowiadujemy się, że księżna Kate i książę William przemieszczają się zwykłymi liniami lotniczymi.

Księżna Meghan z Archiem na rękach wysiada z prywatnego odrzutowca (ZDJĘCIA)

Księżna Kate i książę William latają zwykłymi liniami lotniczymi

Księżna Kate i książę William razem z dziećmi polecieli liniami FlyBe. Wybrali się do Balmoral w odwiedziny do królowej Elżbiety. Jak podaje Daily Mail, podróż kosztowała ich 300 zł. Dla porównania – Meghan i Harry za swój lot zapłacili 95 tysięcy złotych.

Jeden z pasażerów, który leciał razem z nimi zdał relację dla The Sun.

Wylądowaliśmy i zobaczyliśmy dwa czarne Range Rovery. Nikt ich nie nękał, gdy wysiadali z samolotu. Szczerze mówiąc, to wyglądali jak zwyczajna rodzina w podróży. Nikt nie widział momentu, gdy wsiadali do samolotu. To było niesamowite. Nie wiem, jak udało im się to zrobić, musieli się cicho prześlizgnąć, gdy wszyscy pasażerowie już siedzieli na swoich miejscach. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Nie spodziewałem się, że zobaczę królewską rodzinę w zwykłym samolocie.

Też się zastanawiacie, jak można NIE zauważyć rodziny królewskiej? 😉

ZOBACZ TAKŻE:

Co się dzieje z Archie Harrisonem? Bliska osoba Meghan i Harry’ego zdradziła szczegóły

Księżna Kate wysłała do znajomych bardzo DZIWNEGO e-maila. Wyszła na jaw jego treść

Oto PRAWDA o relacjach księcia George’a i księżniczki Charlotte

 

 

Księżna Kate i książę William z dziećmi fot. Forum/REUTERS

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte fot. Forum/Matrix