Kate Middleton jeszcze DŁUGO nie zobaczy syna Meghan i Harry’ego. Wiemy, dlaczego!

Meghan Markle i książę Harry cieszą nowo narodzonym dzieckiem. Kate Middleton i książę Harry nie widzieli jeszcze syna. Obydwoje mają napięty harmonogram pracy.

Kate Middleton nie widziała syna Meghan i Harry’ego

Księżna Sussexu i książę Harry to szczęśliwi rodzice nowo narodzonego Royal Baby. Chłopiec przyszedł na świat na początku tygodnia, jednak członkowie rodziny królewskiej jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć. Kate Middleton i książę William mają sporo na głowie.

Kate Middleton w takim samym kostiumie jak 5 lat temu teraz widać, jak księżna SCHUDŁA (ZDJĘCIA)

Para wyleciała z Londynu we wtorek, aby udać się do Północnej Walii. Tam odwiedzili bazę ratowniczą Caernarfon Coastguard. Gdy Meghan Markle, książę Harry i ich dziecko pozowali w Windsor Castle, Kate Middleton i książę William wypełniali obowiązki królewskie.

Kate Middleton w czerwonym żakiecie

Kate Middlton miała na sobie idealnie skrojony czerwony żakiet oraz czarny golf. Wyglądała niezwykle elegancko.

Rzadko kiedy księżna wybiera spodnie. Tym razem zdecydowała się na casualowy look. Obcisłe rurki i kozaki na obcasie dodały lekkości całej stylizacji i podkreśliły długie nogi księżnej.

Książę William zdradził Kate Middleton? Meghan Markle wypowiedziała OBRZYDLIWE słowa do zdradzonej żony

Ciekawe kiedy Kate Middlton zobaczy synka Meghan Markle i księcia Harry’ego…

   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

To nie eleganckie spodnie wyglada jak w getrach

Kati masz klase bo ta reszta to same darmozjady.

Kate jest bardzo ładna inteligentna i ma klasę ale jest sztywna jak szczeble drabiny za to Meghan jest wyluzowana i naturalna niczego nie udaje ma swoje zasady i ma gdzieś co inni myslą o niej robi swoje i tyle i widac ze bardzo kocha Harrego a to najwazniejsze

Zawsze jak jest trochę zamieszania wokół tej całej rodzinki, to oni zaczynają pozować na wielce zapracowanych. A pozniej znowu luzik.

Oni to zawsze jak koledzy. Babcia by ich zjadła jakby okazali sobie trochę czułości? Wolę Harrego i Megan, w ogóle lubię pary które pokazują sobie uczucie, a nie takie które udają że nic ich nie łączy. I nie, nie jestem gimnazjalistką :p

Ależ ona staro wygląda jak by była po 50…szok !!!
I ten styl Kate, buhaha…leginsy i lakierowana torebka kuferek…masakra co za bezguście, ogólnie wygląda niezdrowo…jak śmierć po wczasach. Zazdrość i złośliwość ją zatruwa, nie dziwie się że mąż puścił tą żółć kantem…ileż można znosić mądrości Kate i te sztuczne-fałszywe uśmiechy z otwarta papą że migdały widać.
No ale jak to mówią , kobiety bez górnej wargi są jędzowate i tu się sprawdza 100%.

I to jest godna tronu księżna

Ona zawsze miała ladne, długie nogi jest przecież wysoka.
Stylisci tylko pracują nad przywróceniem jej odpowiednich proporcji,
bo ma bardzo dlugi tulw.
No coz: NIKT NIE JEST IDEALNY, nawet Kate.

A William pozyczyl buty od Harrego;)

Troche skromniej i z zadziornie, nawet brylantowe kolczyki sobie odpuscila.
Ten jej angielsko-monarszo-college styl to straszna nuda i ograniczanie jej jako kobiety.
Będzie zmiana, niech podpatrzy Leticje albo Mette.

Ta torebka to czyste szaleństwo w jej wizerunku.
Jednak wplyw Meghan cos tu zmienia w stylu Kate, wcisnela na luz.

O kurczę, fajne ma te nogi, dłuuugie

Meghan Markle i książę Harry cieszą nowo narodzonym dzieckiem. Kate Middleton i książę Harry nie widzieli jeszcze syna. Czy ktoś sprawdza tekst zanim zostanie zamieszczony na stronie? Myślałam, że Kate jest z Williamem ;P

Ona od lat nie jest „Middelton” jak i Meghan nie jest już „Markle”. Rozbraja mnie to gdy czytam takie rzeczy😁