Media aktualnie żyją rzekomą zdradą księcia Williama. Podobno miał romans, gdy Kate Middleton była w trzeciej ciąży. Meghan Markle nie umiała ugryźć się w język i powiedziała ostre słowa w kierunku księżnej Kate.

Królowa Elżbieta II jest fatalną prababcią? Relacja Kate Middleton wpływa na to, JAKA jest dla prawnuków

Książę William zdradził księżną Kate?

Coraz więcej mówi się o narastającym konflikcie pomiędzy Meghan Markle, a Kate Middleton. Do mediów dotarły niepokojące informację o tym, że książę William zdradził żonę. Brytyjskie media informują, że książę William i przyjaciółka Kate Middleton – Rose Hanbury mieli romans. Podobno mąż księżnej Kate zdradzał ją, gdy ona była w ciąży z księciem Lousiem.

Królowa Elżbieta II jest fatalną prababcią? Relacja Kate Middleton wpływa na to, JAKA jest dla prawnuków

Prawnicy księcia Williama wydali oficjalne oświadczenie, w których zaprzeczają plotkom o romansie. Wcale to jednak nie uciszyło lawiny artykułów w mediach.

Meghan Markle obraziła Kate Middlton

Cały konflikt Meghan Markle i Kate Middleton nabiera teraz sensu. Podobno w całą sprawę ze zdradą zamieszana była księżna Sussexu, która obarczyła winą o romans samą księżną Kate. Zdaniem Meghan swoim zachowaniem doprowadziła do zdrady męża:

Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem – donosi Radar Online.

Nie wiadomo, czy jest to prawda, jednak takie słowa nie powinny paść do zdradzonej żony. Tym bardziej, że była wtedy w ciąży i oczywiste jest, że miała huśtawki nastroju. W żaden sposób nie tłumaczy to czynu księcia Williama – o ile oczywiście to prawda.

Kate Middleton i Meghan Markle zrobiły TO SAMO na swoim wystąpieniu solo z Elżbietą II

Jak potoczy się cała sprawa? Może dlatego Meghan i książę Harry wyprowadzili się z Pałacu?

 

 

Forum/ REUTERS/Phil Noble

Forum/REUTERS/Phil Noble