Od kiedy ciężarną Kate Middleton przyjęto do szpitala z powodu bardzo dokuczliwych mdłości, nie cichną plotki na temat tego, że księżna spodziewa się bliźniąt.

Ponoć w przypadku ciąż bliźniaczych skłonności do tego rodzaju złego samopoczucia nasilają się jeszcze bardziej.

Tak naprawdę jednak to wciąż tylko spekulacje – ciąża jest bardzo wczesna i nie wiadomo nawet, jakiej płci będzie potomek (bądź potomkowie).

W Księciu Williamie obudził się jednak lew. Nie tylko sprzeciwił się szacownej babci, Królowej Elżbiecie, informując ją o ciąży w momencie wysunięcia oświadczenia na temat ciąży dla mediów, ale też stanął w obronie swojej żony, ostro atakując prasę.

Książę miał ostro wypowiadać się na temat bezpieczeństwa swojej żony grożąc, że jeśli tylko ktoś przekroczy granicę prywatności, jaką on i Kate wyznaczą, będą sypać się procesy i kary. Skandal ze zdjęciami księżnej, na której widać ją topless, wzbudził w nim wystarczającą złość. A gdy w grę wchodzi jeszcze dziecko, mężczyzna czuje podwójną potrzebę ochrony najbliższych. Tym bardziej, że William niechęć do paparazzich ma głęboko zakorzenioną już od czasów dzieciństwa.

&nbsp

Kate Middleton urodzi bliźniaki?