Kate Middleton i książę William przybyli z wizytą do Dundee w Szkocji. Para ma przed sobą pracowity tydzień. Dzisiaj rano przyjechali z królewską wizytą do muzeum V&A Museum, które zostało otwarte we wrześniu 2018 roku. Księżna jest patronką tego miejsca.

Kate Middelton w butelkowej kreacji. Tylko spójrzcie na jej DŁONIE!

Zarówno księżna Cambridge, jak i książę William mają ze Szkocją wiele wspólnego – obydwoje tam studiowali na uniwersytecie St. Andrews, gdzie również się poznali, a później rozpoczęli związek.

W podróży Kate Middleton miała na sobie kraciastą suknię od Alexandra McQueena i czarne dodatki. To nie jest debiut tej kreacji – Kate miała ją już w 2012 roku i ponownie w 2013 roku. Miała ze sobą również ulubione obcasy od Toda, skórzaną torebkę od Manu Altelier, zamszowe rękawiczki oraz piękne szafirowe kolczyki.

Dlaczego księżne zawsze muszą trzymać torebkę w lewej dłoni?

Co ciekawe kolczyki Kate należały kiedyś do ulubienicy wszystkich Brytyjczyków – księżnej Diany. Książę William już jakiś czas temu podarował swojej żonie kolczyki Lady Di. Nie pierwszy raz Kate ma tę biżuterię na sobie. Jest to idealnie pasujący dodatek do jej pierścionka zaręczynowego.

Kolczyki zostały specjalnie przerobione dla księżnej Cambridge.

Zarówno Kate Middleton jak i Meghan Markle często oddają hołd w ten sposób zmarłej matce księcia Williama i księcia Harry’ego. Meghan również jest obdarowywana przez męża biżuterią księżnej Diany i często nosi jej biżuterię na różne okazję.

Kate odwiedziła Dundee. Ten szczegół stylizacji zdradza, komu oddała hołd
Kate odwiedziła Dundee. Ten szczegół stylizacji zdradza, komu oddała hołd
Kate odwiedziła Dundee. Ten szczegół stylizacji zdradza, komu oddała hołd