Od kilku tygodni cały świat czekał na narodziny dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Wczoraj Baby Sussex w końcu pojawiło się na świecie. Jak zareagował brat księcia i jego żona Kate?

Księżna Meghan URODZIŁA, a tymczasem księżna Kate niedługo ma ogłosić kolejną CIĄŻĘ

Życzenia Kate i Williama z okazji narodzin dziecka Meghan i Harry’ego

Na oficjalnym Instagramie „Kensington Royal” pojawił się repost zdjęcia z informacją o narodzinach chłopca i krótki komentarz:

Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny.

Post pojawił się ze sporym opóźnieniem, a dodatkowo według internautów życzenia są za mało „od serca”. W komentarzach zawrzało.

Królowa Elżbieta ma zupełnie INNE PLANY na pierwszą rocznicę ślubu Meghan i księcia Harry’ego

Chyba niektórzy zapomnieli, że konto na Instagramie należy do członków rodziny królewskiej, więc ton życzeń musiał być oficjalny i wcale nie musi być kolejnym dowodem na konflikt między książęcymi parami.

Konflikt między Kate i Williamem a Meghan i Harrym

Od kilku miesięcy pojawiają się doniesienia o konflikcie między księżnymi. Pomysły i zachowanie Meghan ma nie do końca podobać się Kate. Dodatkowo stosunki między Williamem i Harrym miały się pogorszyć po tym, jak starszy brat odradzał młodszemu podejmowanie tak szybkiej decyzji o ślubie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżna Kate odwiedziła księżną Meghan z prezentem dla royal baby

LEKCEWAŻĄCA odpowiedź księcia Williama na pytanie o poród księżnej Meghan

Ta decyzja księżnej Meghan bardzo ZDENERWOWAŁA królową Elżbietę

Meghan i Harry Harry and Meghan pay respects to those killed in Christchurch
księżna Kate i książę William