45-letnia Kate Winslet ujawniła ostatnio, że ​​używa różnych odcieni podkładu w zależności od czasu jej cyklu miesiączkowego. Bardzo długo dochodziła do tego wniosku i dzisiaj wie,  jak odpowiednio dobierać pielęgnację i makijaż dla siebie. Zdradziła również, że najpierw nakłada podkład pędzlem, a następnie rozprowadza go palcami. Słyszeliśmy wiele teorii i sposobów gwiazd na dobry wygląd, ale o uzależnianiu make-upu od cyklu miesiączkowego jeszcze nie, a Wy?

„W zależności od cyklu moja skóra może być nieco bardziej zaogniona. Na początku mojego cyklu moja skóra jest o wiele bardziej równomierna. W środku mojego cyklu wszystko skóra trochę się zaognia, więc mieszam kilka tonów”, wyznała w wywiadzie dla magazynu Allure.

Kate Winslet i kontrowersje wokół jej „pękatego brzucha”

James Cameron wyjaśnił, dlaczego Rose nie podzieliła się drzwiami z Jackiem

W rozmowie z Allure Kate Winslet zdradziła również, że pandemia dała jej dużo do myślenia. Dała czas na przeanalizowanie rutyny pielęgnacyjnej, ale także na zwrócenie uwagi na rzeczy, które wcześniej jej w ciągłym biegu umykały.

„Naprawdę zobaczyłam swoją twarz i to, jak zmieniła się nieco bardziej w ciągu ostatniego roku. Miałam więcej czasu dla siebie, aby spojrzeć na te rzeczy”, powiedziała, dodając, „Odkryłam, że – ku mojej uldze – po prostu podchodzę do siebie łagodniej” – dodała. „Jestem w takim wieku, w którym rzeczy cały czas się zmieniają. Akceptuje je”.

Kate Winslet o tym, jak podstępem odchudzano ją do roli w Titanicu

Spróbujecie podejścia Kate Winslet do pielęgnacji?