Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

katyrobg-R1 katyrobg-R1

Robert Pattinson (31 l.) od niedawna znowu jest singlem. Aktor jednak nie może narzekać – w smutku nie pozwoli pogrążyć mu się jego przyjaciółka Katy Perry (32 l.). Już nie raz widziano ich razem.

Jak Katy Perry ubrała się na kolację z Robertem Pattinsonem? (ZDJĘCIA)

Bliska osoba Roberta zdradziła:

Tak naprawdę nikt nie rozumiał, co on widział w FKA Twigs, ale mimo to wszyscy go wspierali. Jeśli chodzi o Katy, od jakiegoś czasu są dobrymi przyjaciółmi. Zawsze mieli wspólnych znajomych i byli w kontakcie. Nie ma między nimi nic poważnego, ale Rob zawsze miał do niej słabość.

Dodaje, że aktor rozmawia z Katy o wszystkim. Wprawdzie niedawno piosenkarka powiedziała o tym, jak cudownie jest być singielką, ale może zmieni zdanie?

Potajemne spotkania Roberta Pattinsona i Kristen Stewart zwiastują ich… powrót

Od jakiegoś czasu mówi się również o bliskich relacjach Roberta i jego byłej – Kristen Stewart. Mimo że jest ona obecnie w związku z modelką Stellą Maxwell, to podobno potrafi rozmawiać z Robertem całymi dniami…

Jedno jest pewne –nie narzeka on na brak powodzenia u kobiet.

Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

Katy Perry już zajęła się pocieszaniem Roberta Pattinsona po rozstaniu

   
8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość19-10-17, 17:44 cytujOn jest mega nie przystojny nie wiem co oni wszyscy w nim widza i dlaczego jest tak okrzyknięty przystojniakiem skoro daleko mu do pięknościPolski język taki trudny?

Malo ze jest b.przystojny to do tego jest bardzo piekny. Niech nikt nie wazy sie tego negowac!!! Lilipatti

Już sobie wyobrażam, jak go pocieszała… można by pewnie z 30 pornosów o tym nakręcić.

On jest mega nie przystojny nie wiem co oni wszyscy w nim widza i dlaczego jest tak okrzyknięty przystojniakiem skoro daleko mu do piękności

I tak się zejdzie z Kristen ja im kibicuje 👍

Chętnie go przygarnę, zaopiekuję, podrapię po brzuszku. 🙂

Przepiękny jest

gość, 19-10-17, 17:44 napisał(a):On jest mega nie przystojny nie wiem co oni wszyscy w nim widza i dlaczego jest tak okrzyknięty przystojniakiem skoro daleko mu do piękności nie ma na świecie faceta ( czy kobiety), który każdemu by się podobał. są gusta i guściki, dla mnie on też nie jest szczególnie atrakcyjny, ale ma nietypową urodę, może to sie niektórym podobać