Fani sagi „Zmierzch” bardzo dobrze znają Roberta Pattinsona. Przez lata nie mógł pozbyć się łatki „wampira” i zakochanych fanek, które wzdychały na jego widok.

Robert Pattinson zostanie ojcem? TE zdjęcia mówią same za siebie

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostaną rodzicami

Robert Pattinson bardzo strzeże swoje życie prywatne i przez wiele miesięcy ukrywał związek z Suki Waterhouse. Fani aktora doszukiwali się potwierdzeń, że znów jest zakochany, ale nic go nie zdradzało. Dopiero w 2022 roku zadebiutowali na jednym z eventów.

Robert Pattinson and Suki Waterhouse attend the GO Campaign’s 17th Annual GO Gala.

W listopadzie tego roku paparazzi zauważyli ich na wspólnym spacerze. Już wtedy Suki Waterhouse miała lekko zaokrąglony brzuszek i zaczęły się plotki…

Suki Waterhouse żyła w celibacie zanim poznała Roberta Pattinsona

Fot.SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Para oczywiście cały czas milczała i nie komentowała internetowych spekulacji. Teraz Suki Waterhouse zdecydowała się potwierdzić plotki podczas festiwalu Corona Capital w Meksyku. Na scenie miała na sobie bardzo obcisłą sukienkę cekinową liliową i futerko. Nagle zażartowała, że chciała stylizacją odwrócić uwagę od ciążowego brzuszka:

Dziś jestem wyjątkowo błyszcząca, bo myślałam, że to może odwrócić waszą uwagę cię od czegoś innego, co się dzieje – powiedziała rozchylając futerko i pokazując zaokrąglony brzuch.

Robert Pattinson zadebiutował na czerwonym dywanie ze swoją wieloletnią dziewczyną

 

Robert Pattinson and Suki Waterhouse attend the GO Campaign’s 17th Annual GO Gala.

Los Angeles, – *EXCLUSIVE* – ‚The Batman’ star Robert Pattinson looks like he has traded in his utility belt for a utility vest during a relaxing morning hike with his longtime girlfriend Suki Waterhouse in Los Angeles. Suki, who has been sparking pregnancy rumors as of late due to a bulging belly, helped Robert get his Telsa out of a tricking parking spot as they left the park!
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 821167831, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Robert Pattinson, Suki Waterhouse, Credit line: SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Robert Pattinson w beżowym płaszczu

Robert Pattinson/fot. FORUM

Robert Pattinson na ściance

Robert Pattinson/fot. FORUM