Suki Waterhouse ponad miesiąc temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko z partnerem Robertem Pattinsonem. Artystka dopieo kilka dni temu oficjalnie potwierdziła narodziny dziecka, kiedy opublikowała urocze zdjęcie polaroidowe, na którym tuli noworodka w rożku.

37-letni Robert Pattinson został ojcem! Dumny tata prowadzi wózek [zdjęcia]

Suki Waterhouse pokazała ciało po porodzie

Teraz Suki dzieli się bardzo intymnymi kadrami po urodzeniu dziecka. Pozuje w samym staniku, w majtkach z wysokim stanem i kardiganie. Pod postem podzieliła się z fanami, jak przeszła ostatni miesiąc ciąży i okres poporodowy:

czwarty trymestr był… upokarzający! okres poporodowy był wypełniony radością, mnóstwem śmiechu, łez i mnóstwem hormonów! Jestem dumna ze wszystkiego, co moje ciało osiągnęło, i dumna z dobroci i wdzięku, jakie siebie obdarzyłam – wyznała Suki Waterhous.

Już w zeszłym miesiącu Daily Mail doniósł, że Waterhouse powitała na świecie swoje pierwsze dziecko z narzeczonym Robertem Pattinsonem. Na opublikowanych zdjęciach słynna para została sfotografowana na spacerze z wózkiem.

Robert Pattinson zostanie ojcem? TE zdjęcia mówią same za siebie

Suki Waterhouse potwierdziła ciążę na koncercie w Meksyku w listopadzie 2023 roku. Modelka w obcisłej różowej sukience zwróciła uwagę na swój brzuch i zażartowała, „Zdecydowałam się dzisiaj założyć coś szczególnie błyszczącego, bo pomyślałam, że to odwróci twoją uwagę od czegoś innego, co się tu dzieje. Nie jestem pewien, czy zadziałało”.

Robert Pattinson OŚWIADCZYŁ SIĘ swojej wieloletniej partnerce?! (FOTO)

Fot. MJ Pictures / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Robert Pattinson na ściance

Robert Pattinson/fot. FORUM