I to jest związek! Kazik Staszewski (56 l.), człowiek – ikona, lider Kultu i guru wielu Polaków z genem buntownika od 35 żyje u boku tej samej kobiety. Żona Kazika, Anna Staszewska, to wielka miłość muzyka i jego natchnienie. Wczoraj para pojawiła się razem na premierze nowego filmu dokumentalnego o zespole Kult.

Kazik odpowiada na zarzuty, że uciekł na Teneryfę

W rozmowie z Vivą! Staszewski tak mówił o swojej żonie:

Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez Ani. Myśmy się właściwie stali jednym. Z tym że czasami to zszycie aż się szarpie i pęka, to normalna rzecz. Nie wierzę, by ktoś mógł przeżyć 50 lat razem w nieustającej idylli.

Kazik w rozmowie z portalem Zaradna mama tak opowiadał o początkach związku z żoną. Muzyk miał 21 lat, gdy został ojcem:

Znaliśmy się z Anią dosyć krótko. Jej rodzice byli bardzo pryncypialni, żadnego nocowania – stąd moje nocne powroty z Torunia do Warszawy – ale już w lipcu 1984 zostawili nas na dwa tygodnie samych. I jak zostawili w lipcu, tak we wrześniu się dowiedziałem, że zostanę ojcem. I przez chwilę była panika: „o Boże, skończyła się młodość, jakiś nowy nawał obowiązków…”. Rodzice Ani i moja mama na gwałt ślub, żeby broń boże nie było nic widać, ja przerażony tym, co nawyrabiałem…

Kazik jest za legalizacją wszystkich narkotyków

Ślub kościelny odbył się wbrew moim przekonaniom, ale byłem tak przestraszony, cośmy zrobili, że dla świętego spokoju się zgodziłem. Jeszcze się pojawił przesąd, z którym się pierwszy raz spotkałem, że ślub musi być w miesiącu w którym jest R. Ale na październik nie było terminów, także w przeddzień święta narodowego, 10 listopada 1984 się pobraliśmy.

Wczoraj Kazik z żoną świętował premierę dokumentu o zespole Kult. Nie brakło czułości – zobaczcie fotki.

scena z: Wiesław Weiss, Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Staszewska, Wiesław Weiss, Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Staszewska, Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Staszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Warszawa, 13.11.2019, Premiera filmu Kult film reż. Olga Bieniek,, Image: 482736124, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum