Piotr Kędzierski, jeden z bardziej barwnych dziennikarzy w Polsce. Zaczynał jako prezenter stacji 4fun.tv. Następnie współpracował z Telewizją Polską, TVN i Radio Rock.

Napięcie w Agencie wzrasta. Dzisiejszy odcinek dużo zmienił

Piotr Kędzierski o relacji z kobietami. Dlaczego jest sam?

Na inny poziom dziennikarstwa wszedł, kiedy został redaktorem naczelnym magazynu newonce.paper, a następnie zaczął prowadzić z Kubą Wojewódzkim „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”. W lutym 2022 roku ogłosił, że kończy współprace z Newonce.radio i przechodzi do Onetu. Dziś robi z Wojewódzkim, co poniedziałek głośne wywiady z największymi osobistościami w kraju.

Piotr Kędzierski w maju skończył 41 lat i nadal nie jest w żadnym poważnym związku. Nigdy też nie było głośno o jego relacjach. Teraz dziennikarz udzielił szczerego wywiadu Mai Strzelczyk na YouTubie, która zapytała wprost, że mieszkanie samemu jest kwestią wyboru:

Oczywiście, że to jest wybór, bo nie będę wpie*** kogoś w układ, w który nie jest pewien, co się wydarzy jutro – zaczął.

Blanka Lipińska chciała umówić się z Piotrem Kędzierskim. OKROPNIE ją potraktował!

Kędzierski otworzył się na temat relacji z kobietami jak nigdy dotąd. Przyznał, że nie nie potrafi zbudować rodziny, więc woli nie ranić:

Jak sobie to wyobrażam, siedzę i myśle, jak będzie wyglądało moje życie. Lubię sobie takie rzeczy wyobrażać i to jest bezbolesne. Gorzej jest, jak pewne rzeczy wprowadzasz w życie i to nie działa, nie możesz komuś dać tego, co nawet Ty byś chciał dać. Uważam, że odpowiedzialność podstawowa za drugiego człowieka, za jego uczucie, samopoczucie… Nie chce ponosić konsekwencji za zrobienie komuś krzywdy, więc wolę być sam, niż się w coś wpie*** , bo te hormony podpowiadają mi że to jest to, a po 3 miesiącach, jak już poznałem mamę i tatę, to potem trzeba odbyć tę przykrą rozmowę – wyznaje.

Przyznaje, że może być do końca życia samotny, ale taki układ mu bardziej pasuje:

Wiem, że może jestem skazany na to, że do końca życia będę samotny, ale uważam, że jest to jakaś forma uczciwości i zawsze ją starałem w sobie kultywować, czyli nie obiecuje nikomu nic, mówię wprost, co się dzieje, unikam dużych, poważnych słów, za które ktoś potem mnie rozliczyć – tłumaczy.

Doda PRZERWAŁA WYWIAD u Wojewódzkiego. Odcinek został odwołany, fani zostali na lodzie!

Nie ukrywa, że wiele kobiet chciało zbudować z nim dom: „Ja wiele razy usłyszałem, że ktoś mnie kocha, szanuje, chce o mnie dbać, chce mieć ze mną dzieci i wiem, jak później musiałem się z tego zbierać”. 

Jak ktoś Ci łamie serce, to jest straszne, ale ja nie mogę patrzeć, jak komuś zadaje ból – wyznał.

Piotr Kędzierski, SK:, , fot. AKPA

Piotr Kędzierski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA