• Keira Knightley jest w ciąży – aktorka oczekuje drugiego dziecka.Keira jest związana z muzykiem zespołu Klaxons, Jamesem Rightonem. Para pobrała się w 2013 roku.
  • Aktorka, która wychowuje 4-letnią córkę, odtwarcie mówi o trudach macierzyństwa. Bez owijania w bawełnę opisywała także swój poród używając naprawdę dosadnych stwierdzeń.
  • Keira jest znana ze swych feministycznych poglądów. Uważa, że kobietom zabrania się mówić głośno o ich bólu, trudach zwiazanych z porodem i wychowywaniem dzieci.

Keira Knightley jest w drugiej ciąży

Keira Knightley pojawiła się w czwartek na Chanel J12 cocktail party w Paryżu. Aktorka miała na sobie kremową sukienkę, spod której widać było spory ciążowy brzuszek. Gwieździe towarzyszył jej mąż, James Righton.

Keira Knightley nie pozwala córce oglądać bajek Disneya z Ariel i Kopciuszkiem

Keira i James pobrali się w maju 2013 roku. W 2015 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Edie.

Odkąd została mamą, Keira nieustannie mówi o tym, że kobiety powinny mieć wsparcie w wychowywaniu dzieci. Sama podkreśla, że żyje w społeczeństwie, w którym może liczyć na pomoc, ale i tak wychowywanie dziecka wiąże się z masą wyrzeczeń i problemów. Zdaniem Keiry wiele kobiet nie znajduje się w tak uprzywilejowanej sytuacji, jak ona. Są same, zdane na własne siły, często zmuszone do godzenia wielu rzeczy. Aktorka apeluje do kobiet, by otwarcie mówiły o swych potrzebach, a do reszty społeczeństwa, by je wspierało.

Keira Knightley OSTRO skrytykowała Księżną Kate

Keira jest przeciwna lukrowaniu macierzyństwa, otwarcie skrytykowała księżną Kate za to, że po urodzeniu dzieci stawała w błysku fleszy w eleganckich ubraniach, makijażu i pięknej fryzurze. Zdaniem Keiry to zakłamywanie prawdy o trudach porodu, połogu i macierzyństwa.

31-letnia Blake Lively jest W CIĄŻY! Gwiazda pokazała duży brzuszek na premierze (ZDJĘCIA)

Keira Knightley arrives to AOL Build this afternoon looking stunning Keira Knightley
Keira Knightley is all smiles as she arrives to AOL Build Keira Knightley