Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

1-33-R1 1-33-R1

Nie jest tajemnicą, że te panie poza wyglądem i wpuszczaniem kamer do swojego życia prywatnego nie mają nam nic do zaoferowania. Tyle wystarczy, by zyskać sławę i fortunę. Nic dziwnego, że Kardashianki mają, delikatnie mówiąc, bzika na punkcie swojej urody.

Kris Jenner wydała już fortunę na operacje plastyczne, które mają zatrzymać czas, Kim Kardashian dumnie pielęgnuje swoją pupę, Kylie Jenner skupiła się na ustach, a Kendall Jenner na szczupłej sylwetce. Khloe Kardashian (30 l.) przez wielu jest uważana za najbrzydszą z sióstr. W przeciągu kilku lat przeszła oszałamiającą metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się łabędziem. Zoperowała pośladki, poprawiła nieco twarz, odwiedza siłownię… Najnowsze plotki głoszą, że Khloe ma prawdziwą obsesję na punkcie swoich włosów:

– Odkąd zaczęła je rozjaśniać i zyskała się z pozytywnym odzewem, odwiedza swojego fryzjera niemal codziennie. Nie chodzi tylko o zwykłe układanie. Khloe funduje swoim puklom mnóstwo kuracji regenerujących. Chce, mieć lśniące włosy i modną fryzurę podkreślającą jej urodę. Jest przekonana, że jeśli się postara, jej włosami będzie niebawem zachwycał się cały świat– czytamy.

Rzeczywiście, paparazzi co rusz spotykają celebrytkę pod salonem fryzjerskim.

W końcu trzeba jakoś zabić czas i wydać zarobione stosy zielonych?

&nbsp
Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

Khloe Kardashian ma obsesję na tym punkcie (FOTO)

   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Od dawna uważam że ma najpiękniejsze włosy!! Są idealne i cudowne

[b]gość, 09-05-15, 21:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-05-15, 20:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-05-15, 20:30 napisał(a):[/b]Kloe sie wyrobila. Najladniejsza z nich byla Kourtney ale po ciazach sie posypala, ma wiszacy podbrodek I figure do wymiany. Kloe jest wysoka, ma dlugie nogi, ladne biodra tylko przy tylku cos kombinowala. Kim coz, wygladala jak ciapata z wasami ale operacje zrobily swoje I poza figura twarz ma teraz najladniejsza. Kylie robi sie na monstera I boje sie myslec co z nia bedzie za kilka lat. Mimo wszystko najbardziej szanuje ich mlodsza siostre modelke, Kendall. Jedyna naturalna choc w jej przypadku branza I zawod nie pozwalaja na wydziwianie z wygladem. Kto wie co by zrobila jakby nie modelling. Matka to tragedia. O ojcu nie wspomne. Rodzina dziwolagow.Wzruszyła mnie Twoja historia…[/quote]sama wygladasz jak ciapata, Kim byla piekna za czasow przyjazni z Paris, widac ze twoj poziom jest nizszy od poziomu Kardashianow[/quote]Obronczyni od siedmiu bolesci Kim wtedy wygladala jak ciapata i tyle a teraz wyglada jak trans bo przegiela z poprawianiem z nich chyba ta Kendall wyglada jak normalny czlowiek reszta figury woskowe

[b]gość, 09-05-15, 20:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-05-15, 20:30 napisał(a):[/b]Kloe sie wyrobila. Najladniejsza z nich byla Kourtney ale po ciazach sie posypala, ma wiszacy podbrodek I figure do wymiany. Kloe jest wysoka, ma dlugie nogi, ladne biodra tylko przy tylku cos kombinowala. Kim coz, wygladala jak ciapata z wasami ale operacje zrobily swoje I poza figura twarz ma teraz najladniejsza. Kylie robi sie na monstera I boje sie myslec co z nia bedzie za kilka lat. Mimo wszystko najbardziej szanuje ich mlodsza siostre modelke, Kendall. Jedyna naturalna choc w jej przypadku branza I zawod nie pozwalaja na wydziwianie z wygladem. Kto wie co by zrobila jakby nie modelling. Matka to tragedia. O ojcu nie wspomne. Rodzina dziwolagow.Wzruszyła mnie Twoja historia…[/quote]sama wygladasz jak ciapata, Kim byla piekna za czasow przyjazni z Paris, widac ze twoj poziom jest nizszy od poziomu Kardashianow

Oczywiście, że Kim wyglądała jak ciapata, wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia. Wąsy, linia włosów nad oczami, głupi koci uśmieszek.

haha ale pocieszny ten facet obok niej 😀 ciacho 😀

Nie piszcie bzdur, jej ojcem byl Robert Kardashian. Robili przeciez badania wariografem w programie. Wyszlo wtedy ze matka miala ochote na swojego dwa czy trzy razy mlodszego trenera i wtedy zaczelo sie psuc miedzy Kris a Brucem, ale odnosnie tego jej ojcem Kloe byl Robert nie klamala. Wariograf pokazal kilka niewygodnych prawd I nie wygladalo to na scieme a aktorki akurat sa z nich slabe wiec watpie ze to byla sciema. Kloe bardzo kochala ojca i nie sadze aby nie byl jej biologicznym ojcem.

[b]gość, 09-05-15, 20:30 napisał(a):[/b]Kloe sie wyrobila. Najladniejsza z nich byla Kourtney ale po ciazach sie posypala, ma wiszacy podbrodek I figure do wymiany. Kloe jest wysoka, ma dlugie nogi, ladne biodra tylko przy tylku cos kombinowala. Kim coz, wygladala jak ciapata z wasami ale operacje zrobily swoje I poza figura twarz ma teraz najladniejsza. Kylie robi sie na monstera I boje sie myslec co z nia bedzie za kilka lat. Mimo wszystko najbardziej szanuje ich mlodsza siostre modelke, Kendall. Jedyna naturalna choc w jej przypadku branza I zawod nie pozwalaja na wydziwianie z wygladem. Kto wie co by zrobila jakby nie modelling. Matka to tragedia. O ojcu nie wspomne. Rodzina dziwolagow.Wzruszyła mnie Twoja historia…

Nikt się nią nie zachwyca bo jest gruba i wygląda jakbabochlop

Kloe sie wyrobila. Najladniejsza z nich byla Kourtney ale po ciazach sie posypala, ma wiszacy podbrodek I figure do wymiany. Kloe jest wysoka, ma dlugie nogi, ladne biodra tylko przy tylku cos kombinowala. Kim coz, wygladala jak ciapata z wasami ale operacje zrobily swoje I poza figura twarz ma teraz najladniejsza. Kylie robi sie na monstera I boje sie myslec co z nia bedzie za kilka lat. Mimo wszystko najbardziej szanuje ich mlodsza siostre modelke, Kendall. Jedyna naturalna choc w jej przypadku branza I zawod nie pozwalaja na wydziwianie z wygladem. Kto wie co by zrobila jakby nie modelling. Matka to tragedia. O ojcu nie wspomne. Rodzina dziwolagow.

[b]gość, 09-05-15, 13:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-05-15, 13:08 napisał(a):[/b]Trochę za jasny kolor, nie pasuje jej. Takie blondy to mogą nosić kobiety w typie Joanny Krupy- kobiece, drobne, takie “Hollywood girls”. Ona wygląda trochę jak transwestyta, kompan Bruca Jennera, nie przemawia do mnie w tym kolorze.Krupa jest kobieca? To prostytutka. Wygląda jak ku*wa spod latarni :)[/quote]Wygląda bardziej kobieco niż Khloe. Typ “barbie”, według mnie jest w niej ten żeński pierwiastek, gdzie w przypadku Khloe jest go niewiele.

Jak sie dokładnie przyjżeć to bardzo podobna do Alexa Roldana, usta, nos, owal twarzy,

[b]gość, 09-05-15, 13:08 napisał(a):[/b]Trochę za jasny kolor, nie pasuje jej. Takie blondy to mogą nosić kobiety w typie Joanny Krupy- kobiece, drobne, takie “Hollywood girls”. Ona wygląda trochę jak transwestyta, kompan Bruca Jennera, nie przemawia do mnie w tym kolorze.Krupa jest kobieca? To prostytutka. Wygląda jak ku*wa spod latarni 🙂

[b]gość, 09-05-15, 12:59 napisał(a):[/b]Ona ma innego ojca albo jest jakaś znajda wiec jej blond pasujeJej ojcem jest najprawdopodobniej Alex Roldan, są do siebie bardzo podobno.

Khloe ma dopeczy, jak wszystkie laski w rodzinie (no, może oprócz Kris). Więc dba nie o swoje włosy tylko, ale i o sztuczne pukle.

Trochę za jasny kolor, nie pasuje jej. Takie blondy to mogą nosić kobiety w typie Joanny Krupy- kobiece, drobne, takie “Hollywood girls”. Ona wygląda trochę jak transwestyta, kompan Bruca Jennera, nie przemawia do mnie w tym kolorze.

[b]gość, 09-05-15, 11:23 napisał(a):[/b]”Jest przekonana, że jeśli się postara, jej włosami będzie niebawem zachwycał się cały świat” No tak bo przeciez ludzie na tym świecie nie mają co robić tylko cudze włosy podziwiać. Te zdanie jest pozwalającePowalające*

Jeżeli ma doczepy nie ma co się zachwycać, ale jeżeli to własne to fakt ładne i zadbane

“Jest przekonana, że jeśli się postara, jej włosami będzie niebawem zachwycał się cały świat” No tak bo przeciez ludzie na tym świecie nie mają co robić tylko cudze włosy podziwiać. Te zdanie jest pozwalające

Ona ma innego ojca albo jest jakaś znajda wiec jej blond pasuje

Głosujcie na kukiza ruszcie jutro dupy

bez szału jak zawsze

głosuję na Bronka………haha żartowałem