Życie rodziny Kardashianów możemy oglądać na wizji już od prawie 12 lat, dzięki show „Keeping Up With The Kardashians”. Mamy szansę poznać sekrety z życia słynnego klanu.

Tristan Thompson postanowił odzyskać Khloe Kardashian – oto, co zrobił

Zapowiedź nowego sezonu Keeping Up With The Kardashians

W sieci pojawiła się zapowiedź kolejnego sezonu reality-show, który swoją premierę będzie miał już 31. marca 2019 roku w telewizji E!

Będzie bardzo emocjonująco – w ostatnim czasie o Kardashianach znów było głośno. Khloe Kardashian została zdradzona przez swojego partnera Tristana Thompsona. W trailerze płacze i wyzywa go od kłamców. W pewnym momencie krzyczy do telefonu: Moja rodzina została zrujnowana!

Będzie też ciekawy wątek dotyczący Kourtney Kardashian i Scotta Disicka. Kourt zapytana o to, ile razy się zakochała, odpowiada, że… raz.

Tristan Thompson zdradził Khloe Kardashian z Jordyn Woods

Kilka tygodni temu wyszła na jaw afera związana z Tristanem Thompsonem, niewiernym partnerem Khloe Kardashian, z którym ma córkę True. Okazało się, że na imprezie w swoim domu zdradził ją z przyjaciółką Kylie JennerJordyn Woods. Ona zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim w wywiadzie „Red Table Talk”.

ZOBACZ:

Jordyn Woods przerywa milczenie. Opowiada szczegółowo: wtedy Tristan mnie pocałował

WŚCIEKŁA Khloe odpowiada na wywiad Jordyn Woods

Khloe Kardashian przeprasza Jordyn Woods.”Mam w sobie emocjonalny ROLLERCOASTER”

Będziecie oglądać?

 

True Thompson
Khloe Kardashian Tristan Thompson