Khloé Kardashian oficjalnie zmieniła imię swojego syna, którego doczekała się z Tristanem Thompsonem. Celebrytka początkowo wpisała imię swojego syna Tatuma jako „Baby Kardashian” w akt urodzenia, ponieważ wtedy jeszcze nie zdecydowała się na imię

Khloé Kardashian oficjalnie zmieniła imię

W czwartek sędzia hrabstwa Los Angeles zatwierdził zmianę imienia dla obecnie 13-miesięcznego chłopca, oficjalnie uznając go za Tatuma Thompsona. Zgodnie z prawem Kalifornii, nowi rodzice mogą wybrać, czy chcieliby, aby ich dziecko miało nazwisko ojca, nazwisko matki lub połączenie obu, przy czym to, co wybierze rodzic, jest stałe, chyba że sąd inaczej zdecyduje.

Kim Kardashian pozuje z synkiem Khloe. Ale podobni!

Kardashian i Thompson powitali swojego syna w lipcu 2022 roku za pomocą surogatki. Mają jeszcze 5-letnią córkę True.

Gwiazda reality show ujawniła imię Tatuma w trzecim sezonie programu „The Kardashians” oraz otworzyła się na temat swoich trudności związanych z budowaniem więzi z synem po surogatce.

Khloé Kardashian naśmiewa się z siebie, gdy była „gruba”

Kris Jenner wtedy powiedziała Khloe, że musi być łagodniejsza dla samej siebie, ponieważ jest opiekuńczą mamą:

Chciałabym, żeby nie byłem taka surowa dla siebie – powiedziała Kardashian podczas wyznania. Bo jestem bardzo życzliwa dla innych, po prostu nie jestem dla siebie. Ale bycie mamą to naprawdę jedno z najbardziej magicznych doświadczeń w życiu.

Forum