Khloe Kardashian (35 l.) i Tristan Thompson (28 l.) rozstali się w lutym tego roku – wtedy, gdy wyszło na jaw, że zdradził ją z Jordyn Woods. W kwietniu ich córka True obchodziła 1. urodziny. Wtedy celebrytka zachowała się bardzo dojrzale – zaprosiła ojca dziecka na przyjęcie, uśmiechała się i robiła wszystko, aby dziewczynka nie odczuła rozstania rodziców. Okazuje się, że przed imprezą Khloe i Tristan odbyli rozmowę.

Jordyn Woods przerywa milczenie. Opowiada szczegółowo: wtedy Tristan mnie pocałował

Tristan Thompson próbował pocałować Khloe Kardashian przed urodzinami True

Najnowszy odcinek Keeping Up With The Kardashian kręci się wokół urodzin True. Khloe rozważała, czy go w ogóle zapraszać. Chciała, aby był obecny, ale bała się z nim nawet porozmawiać.

Tristan uważa, że jeśli wyśle ​​mi wystarczającą ilość kwiatów lub SMS-ów, wrócę. Wszystko, co robi, to wysyłanie niezliczonych ilości kwiatów, wykonywanie telefonów, SMS-ów, a ja po prostu nie byłam gotowa z nim rozmawiać, ponieważ czułam, że zacznę krzyczeć.

Zdecydowali się na telefoniczną sesję terapeutyczną. Jednak po tej rozmowie, Khloe nadal nie była pewna, co zrobić i dyskutowała o tym z mamą oraz siostrami.

W końcu przed imprezą porozmawiali poza kamerami. Khloe powiedziała asystentce, że było niezręcznie – Tristan próbował ją pocałować. Następnego dnia podziękował jej, że pozwoliła mu się zobaczyć z córką. Powiedział, że pięknie wyglądała.

Jak widać,  Tristan nadal niczego się nauczył, ponieważ według najnowszych doniesień próbował przeprosić Khloe, kupując jej drogie auto.

WOW! Tristan Thompson naprawdę się stara, aby odzyskać Khloe Kardashian. Zobaczcie, co jej kupił

 

Khloe Kardashian i Tristan Thompson fot. Forum/BACKGRID