Khloe Kardashian (37 l.) słynie z zamiłowania do bardzo długich paznokci, podobnie jak jej siostra Kylie Jenner. Celebrytki nie raz były atakowane za manicure i pytane, jak to możliwe, że im nie przeszkadzają w opiece nad dziećmi. Khloe w końcu zabrała głos w tej sprawie.

Córka Khloe Kardashian, uważa, że syn Kim Kardashian, Psalm, jest jej bratem

Khloe Kardashian o swoich paznokciach

Khloe Kardashian ostatnio gościła w  programie „The Late Late Show With James Corden”. Gospodarz od razu zauważył jej długie, kolorowe, akrylowe paznokcie. Szczególnie rzucały się w oczy, gdyż były wielobarwne z okazji promocji „Candy Crush All Stars”, które prowadzi Khloe.

Jak mam żyć? Cóż, żyję tak samo, jak wszyscy inni – śmiała się. Wszyscy są tak zafascynowani długością moich paznokci.

Dlaczego Khloe Kardashian NIGDY nie pojawiła się na Met Gali? Wpiła szpilę Annie Wintour

Gwiazda zdradziła, że ma swoje triki, jeśli chodzi np. o otwieranie różnych opakowań długimi paznokciami. Ujawniła również, jak opiekuje się z nimi córką True. Na początku, gdy zmieniała pieluszki, musiała wybrać inny kształt paznokci.

Na początku było to naprawdę fascynujące dla większości ludzi. Ale były kwadratowe. Były bardziej bułczaste i kwadratowe [w tamtym czasie]. W ten sam sposób, w jaki mogę zadbać o siebie, mogę zadbać o inną osobę – wyznała.

 

Khloe Kardashian z córką

Khloe Kardashian z córką fot. Backgrid USA / Forum