Khloe Kardashian właśnie potwierdziła swoją ciążę? (FOTO)

2-46-R1 2-46-R1

Podobno nie tylko Kourtney Kardashian jest w ciąży. Dowcipniejsze tabloidy nawet poświęciły okładki trzem rzekomo ciężarnym siostrom.

Khloe nie potwierdza i nie zaprzecza plotkom, jakoby ona i French Montana spodziewali się bobasa – ale maksymalnie podgrzała atmosferę tym zdjęciem. Celebrytka wymownie trzyma się za brzuch, a komentatorzy szaleją. Większość komentarzy dotyczyła jednego – ciąży Khloe.

Ta gwiazdeczka, wie, jak na siebie zwrócić uwagę mediów!

&nbsp
Khloe Kardashian właśnie potwierdziła swoją ciążę? (FOTO)

Khloe Kardashian właśnie potwierdziła swoją ciążę? (FOTO)

   
72 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Moja koleżanka ma reke na brzuchu na 90% zdjęć – po prostu odruchowo chce go zakryc bo jej odstaje

Albo Pudel kradnie wszystko wam albo wy kradniece mu…

[b]gość, 27-07-14, 00:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-07-14, 00:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]no cóż…brak logiki w tej wypowiedzi mnie po prostu poraża…po co jej ta kasa, jeśli i tak mąż ją zdradzał…czyli jest jej z tego powodu niepotrzebna…albo moze gdyby jej nie miała, to maż by jej nie zdradzał…nieźle głuptasku, powodzenia w życiu…z takim IQ na pewno kasa ci nie grozi:))[/quote]Laska miała rację,brak składni się wybacza bo to ńie język polski jest najważniejszy tylko tok myślenia[/quote]Po prostu niektorzy mysla ze miliony rekompensuja wszystko, ze tylko one szczescie dają, i jak kto woli. I gratuluję , czasami wydaje mi sie ze duzo łatwiej jest zarobic pieniądze niż znaleźć prawdziwą bratnia duszę.[/quote]I jedno i drugie nie jest łatwe- w tym kraju porównywalnie trudne….

[b]gość, 27-07-14, 01:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj coś więcej niż ulotka od ginekologa[/quote]Jak to te małomiasteczkowe gąski, które nie zrobiły kariery wylewają swoje frustracje na kozaczku, moja tesciowa 3 dzieci urodziła przed 30 a 4 jej się trafiło po 40 i jestem jej wdzięczna bo nie miałabym przystojnego, wykształconego, dobrze zarabiającego męża.[/quote]HAHAHA ALE ŻEŚ TERAZ POJECHALA..;)-SOBIE Żal mi takich ludzi..szczerze[/quote]Haha…przystojny wykształcony dobrze zarabiający….tlucze cie czy sypia ze wsytskim co popadnie. Co to babo nie masz Juz kolezanek zeby sie nim chwalić. Aaaa…żadna cię nie chce sluchac. I maja RACJE.[/quote]lubie sobie poczytać komentarze takich tępych prostaków 🙂 zabawne są, głupota aż bije po oczach zero sensownej argumentacji i odzywki na poziomie gimbazy 🙂

stara baba po 30??? !!!! co to w ogóle ma znaczyc??? ile dziecko masz lat się pytam! i jak śmiesz oceniać kogoś kto w świadomym wieku chce mieć dziecko. pewnie Ty powilas dziecko w wieku 16 lat. bravo! !!

niby ładna ale jednaka jakaś taka wysoka kobyła a jak się uśmiechnie to ma wyraz twarzy jak świnia

[b]gość, 27-07-14, 00:26 napisał(a):[/b]Hej tak czytam WASZE komy… Macie odwagę napisac swój.wiek ??bo widze że niektórzy się czują “dojrzale” ale pod warunkiem że anonimowo;)))Ja 29 Jest ktoś starszy???Ja 59 i z podziwu wyjść nie mogę nad Waszą głupotą.

[b]gość, 26-07-14, 23:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????rozumiem, ze masz 15 lat i gąbkę zamaist mózgu0 zobaczymy czy jak bedziesz dobiegac 30′ będziesz myśleć osobie “stare próchno” :), w sumie własciwie powinnaś wówczas juz pomyśleć o trumnie….bo po co życ dłuzej….a tym bardziej rodzic dzieci…[/quote]Kobiety uwielbiają się oszukiwać,tak trudno nazwać rzecz po imieniu? 30 lat to pewnie młoda dupa co hehehe stare jest stare i młode ńie będzie[/quote]To jest dyskryminacja! Ze względu na wiek! I w pl to duży problem, w pracy,klubie..itp starsi są gorsi?świat tylko młodym się należy?30 lat to napewno ńie mało,bo młoda babka ńie jest ale czy jej się już nic ńie nalezy..? Ja mam 25 i wiem że młoda byłam 5 lat temu,ale to że z górki latka lecą to mam się schować i zrobic miejsce młodszym??????[/quote]a ja uważam zę 40 lat to jeszcze nadal niezła dupa- pod warunkiem, ze dba o siebie, aha i jestem facetem 🙂

Hej tak czytam WASZE komy… Macie odwagę napisac swój.wiek ??bo widze że niektórzy się czują “dojrzale” ale pod warunkiem że anonimowo;)))Ja 29 Jest ktoś starszy???

Albo Pudel kradnie wszystko wam albo wy kradniece mu…

[b]gość, 26-07-14, 23:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj coś więcej niż ulotka od ginekologa[/quote]Jak to te małomiasteczkowe gąski, które nie zrobiły kariery wylewają swoje frustracje na kozaczku, moja tesciowa 3 dzieci urodziła przed 30 a 4 jej się trafiło po 40 i jestem jej wdzięczna bo nie miałabym przystojnego, wykształconego, dobrze zarabiającego męża.[/quote]HAHAHA ALE ŻEŚ TERAZ POJECHALA..;)-SOBIE Żal mi takich ludzi..szczerze[/quote]Haha…przystojny wykształcony dobrze zarabiający….tlucze cie czy sypia ze wsytskim co popadnie. Co to babo nie masz Juz kolezanek zeby sie nim chwalić. Aaaa…żadna cię nie chce sluchac. I maja RACJE.

[b]gość, 27-07-14, 00:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]no cóż…brak logiki w tej wypowiedzi mnie po prostu poraża…po co jej ta kasa, jeśli i tak mąż ją zdradzał…czyli jest jej z tego powodu niepotrzebna…albo moze gdyby jej nie miała, to maż by jej nie zdradzał…nieźle głuptasku, powodzenia w życiu…z takim IQ na pewno kasa ci nie grozi:))[/quote]Laska miała rację,brak składni się wybacza bo to ńie język polski jest najważniejszy tylko tok myślenia[/quote]Po prostu niektorzy mysla ze miliony rekompensuja wszystko, ze tylko one szczescie dają, i jak kto woli. I gratuluję , czasami wydaje mi sie ze duzo łatwiej jest zarobic pieniądze niż znaleźć prawdziwą bratnia duszę.

[b]gość, 26-07-14, 23:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]no cóż…brak logiki w tej wypowiedzi mnie po prostu poraża…po co jej ta kasa, jeśli i tak mąż ją zdradzał…czyli jest jej z tego powodu niepotrzebna…albo moze gdyby jej nie miała, to maż by jej nie zdradzał…nieźle głuptasku, powodzenia w życiu…z takim IQ na pewno kasa ci nie grozi:))[/quote]Laska miała rację,brak składni się wybacza bo to ńie język polski jest najważniejszy tylko tok myślenia

Stara rura

[b]gość, 26-07-14, 23:56 napisał(a):[/b]Te Wasze komentaze zalosne…A tylko dwie osoby są autorami całej ‘rozmowy’ ;)))))))

[b]gość, 26-07-14, 23:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 23:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????rozumiem, ze masz 15 lat i gąbkę zamaist mózgu0 zobaczymy czy jak bedziesz dobiegac 30′ będziesz myśleć osobie “stare próchno” :), w sumie własciwie powinnaś wówczas juz pomyśleć o trumnie….bo po co życ dłuzej….a tym bardziej rodzic dzieci…[/quote]Kobiety uwielbiają się oszukiwać,tak trudno nazwać rzecz po imieniu? 30 lat to pewnie młoda dupa co hehehe stare jest stare i młode ńie będzie[/quote]To jest dyskryminacja! Ze względu na wiek! I w pl to duży problem, w pracy,klubie..itp starsi są gorsi?świat tylko młodym się należy?30 lat to napewno ńie mało,bo młoda babka ńie jest ale czy jej się już nic ńie nalezy..? Ja mam 25 i wiem że młoda byłam 5 lat temu,ale to że z górki latka lecą to mam się schować i zrobic miejsce młodszym??????

[b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]no cóż…brak logiki w tej wypowiedzi mnie po prostu poraża…po co jej ta kasa, jeśli i tak mąż ją zdradzał…czyli jest jej z tego powodu niepotrzebna…albo moze gdyby jej nie miała, to maż by jej nie zdradzał…nieźle głuptasku, powodzenia w życiu…z takim IQ na pewno kasa ci nie grozi:))

[b]gość, 26-07-14, 23:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]no cóż…brak logiki w tej wypowiedzi mnie po prostu poraża…po co jej ta kasa, jeśli i tak mąż ją zdradzał…czyli jest jej z tego powodu niepotrzebna…albo moze gdyby jej nie miała, to maż by jej nie zdradzał…nieźle głuptasku, powodzenia w życiu…z takim IQ na pewno kasa ci nie grozi:))[/quote]Laska miała rację,brak składni się wybacza bo to ńie język polski jest najważniejszy tylko tok myślenia

[b]gość, 26-07-14, 09:58 napisał(a):[/b]Wyczuwam ból du*y polaków cebulaków za 3…2…1…no i dobrze wyczułeś/wyczułaś – najlepszy jasnowidz pozazdrościłby takiego czuja 🙂

Te Wasze komentaze zalosne…

[b]gość, 26-07-14, 16:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 14:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]Nie skarbie, dlatego że robi tanią sensację, grając tanimi chwytami. Ale z twoim móżdżkiem to trudne do zrozumienia, prawda?[/quote]Sensacje kochanie to robią media co chwila pisząc, ze jest w ciąży. Ja uważam , ze nie jest i właśnie tym zdjęciem wysmiewa ta cala sytuacje . A tacy jak ty będą ja negować bo położyła rękę na brzuchu ! No naprawde sensacja na całego !!!! Jak jej sie zachce to na dupie położy i nic ci do tego[/quote]Ja rowniez uwazam ze ta pseudo rodzinka jest zalosna. Lansowac sie na porno i to wyrezyserowanym przez matkę,rozwody po 3 miesiacach i sprzedawnaie swojej prywatności. sa inne sposoby na zarobienie kasy niz pierdo…le…nie sie przed kamera w du.e[/quote]ale zdajesz sobie sprawe ze to wszystko jest wyrezyserowane? zaloze sie ze oni swoja prywatnosc ale ta prawdziwa ukrywaja bardziej niz niejedna z nas.u nich wszystko jest idealnie zaplanowane a naiwni ludzie mysla ze to co sie dzieje u nich w show to to wszystko prawda :/[/quote]Cześciowo jest wyreżyserowane, na pewno, ale częściowo prawdziwe życie pokazują, ja bardzo lubie ich oglądać! A jak komuś sie nie podoba to niech nie czyta i nie patrzy..proste, to zwykła zazdrość, sami byście chcieli mieć takie życie i złote kible :D[/quote]popieram moją przedmówczynie- tez lubię oglądać- choć może to nie jest rozrywka najwyższych lotów- ale czasem człowiek ma ochotę sie odmóżdżyć….

Brzydka baba , z zerowyni osiągnięciami .

[b]gość, 26-07-14, 23:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????rozumiem, ze masz 15 lat i gąbkę zamaist mózgu0 zobaczymy czy jak bedziesz dobiegac 30′ będziesz myśleć osobie “stare próchno” :), w sumie własciwie powinnaś wówczas juz pomyśleć o trumnie….bo po co życ dłuzej….a tym bardziej rodzic dzieci…[/quote]Kobiety uwielbiają się oszukiwać,tak trudno nazwać rzecz po imieniu? 30 lat to pewnie młoda dupa co hehehe stare jest stare i młode ńie będzie

[b]gość, 26-07-14, 22:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj coś więcej niż ulotka od ginekologa[/quote]Jak to te małomiasteczkowe gąski, które nie zrobiły kariery wylewają swoje frustracje na kozaczku, moja tesciowa 3 dzieci urodziła przed 30 a 4 jej się trafiło po 40 i jestem jej wdzięczna bo nie miałabym przystojnego, wykształconego, dobrze zarabiającego męża.

[b]gość, 26-07-14, 23:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj coś więcej niż ulotka od ginekologa[/quote]Jak to te małomiasteczkowe gąski, które nie zrobiły kariery wylewają swoje frustracje na kozaczku, moja tesciowa 3 dzieci urodziła przed 30 a 4 jej się trafiło po 40 i jestem jej wdzięczna bo nie miałabym przystojnego, wykształconego, dobrze zarabiającego męża.[/quote]HAHAHA ALE ŻEŚ TERAZ POJECHALA..;)-SOBIE Żal mi takich ludzi..szczerze

[b]gość, 26-07-14, 22:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????zastanawiam się,gdzie są moderatorzy?”Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy”.Puknij sie w głowę.Czyli dla ciebie osoba taka jak ja ,która walczyła w wieku 20-kilku lat z guzami i teraz ok. 30 r.ż, gdy udało mi się pokonac chorobę (mam taką nadzieję) to nie mam prawa na zajście w ciążę w wieku 30 lat?śmieszna jesteś!!Moja kuznka ur. ok 40 zdrową córę,dziewczynka ma wszystko to,co powinno mieć dziecko.Moja siora jest po 30 i wraz z mężem strarają się o dziecko od kilku lat ,bo są problemy ,więc twoim zdaniem jeśli zajdzie w ciążę to dewiacja?Jaki medyczny punkt widzenia-to mnie najbardziej rozśmieszyło.Większośc os. z mojej rodziny jest po medycynie i pierwsze słyszę,aby w obecnych czasach były przeciwskazania do zajścia w ciąże w wiku 30 -lat ,wręcz przeciwnie kobieta jest dobrze rozwinięta zarówno pod wzgl.fizycznym i psychicznym(przeważnie)i to odpowiedni okres na świadome macierzyństwo[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj trochę moze będzie ci łatwiej uwierzyć w coś więcej niż reklama !!! Reklama pt”korzystaj z życia jak tylko chcesz”

[b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.

[b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????rozumiem, ze masz 15 lat i gąbkę zamaist mózgu0 zobaczymy czy jak bedziesz dobiegac 30′ będziesz myśleć osobie “stare próchno” :), w sumie własciwie powinnaś wówczas juz pomyśleć o trumnie….bo po co życ dłuzej….a tym bardziej rodzic dzieci…

[b]gość, 26-07-14, 22:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????zastanawiam się,gdzie są moderatorzy?”Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy”.Puknij sie w głowę.Czyli dla ciebie osoba taka jak ja ,która walczyła w wieku 20-kilku lat z guzami i teraz ok. 30 r.ż, gdy udało mi się pokonac chorobę (mam taką nadzieję) to nie mam prawa na zajście w ciążę w wieku 30 lat?śmieszna jesteś!!Moja kuznka ur. ok 40 zdrową córę,dziewczynka ma wszystko to,co powinno mieć dziecko.Moja siora jest po 30 i wraz z mężem strarają się o dziecko od kilku lat ,bo są problemy ,więc twoim zdaniem jeśli zajdzie w ciążę to dewiacja?Jaki medyczny punkt widzenia-to mnie najbardziej rozśmieszyło.Większośc os. z mojej rodziny jest po medycynie i pierwsze słyszę,aby w obecnych czasach były przeciwskazania do zajścia w ciąże w wiku 30 -lat ,wręcz przeciwnie kobieta jest dobrze rozwinięta zarówno pod wzgl.fizycznym i psychicznym(przeważnie)i to odpowiedni okres na świadome macierzyństwo[/quote]To moze poczekaj coś więcej niż podręczniki do medycyny albo kozaczka;) masz wogóle pojęcie czym jest nauka a czym studia medyczne??bo to w parze raczej ńie idzie,ńie sugeruj się przypadkiem w rodzinie tylko statystyką.tak samo mogłabym powiedzieć że tabletki anty sa nieszkodliwe dla nas bo przecież lekarz je przepisuje i nic ńie wiadomo o uszczerbkach zdrowotnych;) radzę otworzyć trochę ciasny umysł

[b]gość, 26-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????Ona ma równo 30 lat,a poza tym wiek nie ma nic wspólnego z chorobą albo wadą dziecka. Zarówno 19 letnia matka jak i 30 letnia mogą urodzić dziecko z wadą jakąś. Zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.[/quote]A ty zamiast myśleć poczekaj coś więcej niż ulotka od ginekologa

Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????

[b]gość, 26-07-14, 22:32 napisał(a):[/b]Takim starym babom powinni zakazać zachodzić w ciążę! To ńie jest anaturalne i dobre dla dziecka,stąd tyle wad i chorób! Stare pruchna po 30 przypominają sobie nagle że mają czas i ochotę na dzieci,z medycznego punktu widzenia to duże ryzyko,dlaczego się o tym ńie mówi¿???????????????”’?’?’???”’??’?””?’?????????????????????????????????zastanawiam się,gdzie są moderatorzy?”Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy”.Puknij sie w głowę.Czyli dla ciebie osoba taka jak ja ,która walczyła w wieku 20-kilku lat z guzami i teraz ok. 30 r.ż, gdy udało mi się pokonac chorobę (mam taką nadzieję) to nie mam prawa na zajście w ciążę w wieku 30 lat?śmieszna jesteś!!Moja kuznka ur. ok 40 zdrową córę,dziewczynka ma wszystko to,co powinno mieć dziecko.Moja siora jest po 30 i wraz z mężem strarają się o dziecko od kilku lat ,bo są problemy ,więc twoim zdaniem jeśli zajdzie w ciążę to dewiacja?Jaki medyczny punkt widzenia-to mnie najbardziej rozśmieszyło.Większośc os. z mojej rodziny jest po medycynie i pierwsze słyszę,aby w obecnych czasach były przeciwskazania do zajścia w ciąże w wiku 30 -lat ,wręcz przeciwnie kobieta jest dobrze rozwinięta zarówno pod wzgl.fizycznym i psychicznym(przeważnie)i to odpowiedni okres na świadome macierzyństwo

Ciąża nie ciąża – wy o jednym w kółko , a rodzina tępaków sie rozmnaża .

[b]gość, 26-07-14, 15:34 napisał(a):[/b]nie sadze by byla, z mzem tak dlugo sie starala i guzik, a facet mial juz dzieciaki, wiec ‘wina’ raczej lezy po jej stroniei tu się złotko mylisz. Nic nie jest nam dane na zawsze. Znam osoby które zabezpieczając się na 10 spustów zaszły w ciążę, a po jakimś czasie starając się o drugie dziecko( przez dłuższy czas ) usłyszały w końcu ( w wieku 28 lat) że nie ma już takiej opcji…Nie ma jajeczkowania, u faceta też z plemnikami nie kolorowo…Nie ma też czegoś takiego jak “wina”. Ciąża to loteria, co mądrzejsi lekarze Ci to powiedzą. Można sobie ” pomóc”, można czemuś zapobiec…ale ostatecznie i tak to los często ślepy decyduje co dla kogo. Zresztą na pewno znasz jakieś chodzące patologie, pijące, ćpające, palące, biorące anty latami itd. i co ? dziecko “od strzała” i zdrowe, i pewnie znasz też osoby które żyją zdrowotnie książkowo…i Co? ciąża i poronienie, albo ciąży brak… Niestety… Life is brutal…

[b]gość, 26-07-14, 18:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 15:34 napisał(a):[/b]nie sadze by byla, z mzem tak dlugo sie starala i guzik, a facet mial juz dzieciaki, wiec ‘wina’ raczej lezy po jej stroniei tu się złotko mylisz. Nic nie jest nam dane na zawsze. Znam osoby które zabezpieczając się na 10 spustów zaszły w ciążę, a po jakimś czasie starając się o drugie dziecko( przez dłuższy czas ) usłyszały w końcu ( w wieku 28 lat) że nie ma już takiej opcji…Nie ma jajeczkowania, u faceta też z plemnikami nie kolorowo…Nie ma też czegoś takiego jak “wina”. Ciąża to loteria, co mądrzejsi lekarze Ci to powiedzą. Można sobie ” pomóc”, można czemuś zapobiec…ale ostatecznie i tak to los często ślepy decyduje co dla kogo. Zresztą na pewno znasz jakieś chodzące patologie, pijące, ćpające, palące, biorące anty latami itd. i co ? dziecko “od strzała” i zdrowe, i pewnie znasz też osoby które żyją zdrowotnie książkowo…i Co? ciąża i poronienie, albo ciąży brak… Niestety… Life is brutal…[/quote]Ty chyba nie wiesz co to jest i skąd się bierze ciąża. Jasne, że są różne przypadki i różne wyjątki ale generalnie nie ma opcji żeby mówić, że to loteria. Ja się zabezpieczam pigułkami i gumkami i nie ma bata zajść jak się używa obu metod prawidłowo, po prostu zero procent szans. Więc wyjaśnij co niby znaczy “10 spustów” – trzymanie kciuków, modlenie się – to już 2, a pozostałe 8? Bo to chyba o takich metodach mówisz. Rozwala mnie takie ignorowanie wpływu człowieka a zwalanie winy na totalny PRZYPADEK. Co za beznadziejne i wyssane z palca wnioski. Kloe nie jajeczkuje, w programie była o tym mowa.

Ostra suka i tyle w temacie! Najlepsza z sióstr od zawsze! Oby była w ciąży! Życzę jej tego z całego serca i trzymam kciuki

[b]gość, 26-07-14, 20:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 18:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 15:34 napisał(a):[/b]nie sadze by byla, z mzem tak dlugo sie starala i guzik, a facet mial juz dzieciaki, wiec ‘wina’ raczej lezy po jej stroniei tu się złotko mylisz. Nic nie jest nam dane na zawsze. Znam osoby które zabezpieczając się na 10 spustów zaszły w ciążę, a po jakimś czasie starając się o drugie dziecko( przez dłuższy czas ) usłyszały w końcu ( w wieku 28 lat) że nie ma już takiej opcji…Nie ma jajeczkowania, u faceta też z plemnikami nie kolorowo…Nie ma też czegoś takiego jak “wina”. Ciąża to loteria, co mądrzejsi lekarze Ci to powiedzą. Można sobie ” pomóc”, można czemuś zapobiec…ale ostatecznie i tak to los często ślepy decyduje co dla kogo. Zresztą na pewno znasz jakieś chodzące patologie, pijące, ćpające, palące, biorące anty latami itd. i co ? dziecko “od strzała” i zdrowe, i pewnie znasz też osoby które żyją zdrowotnie książkowo…i Co? ciąża i poronienie, albo ciąży brak… Niestety… Life is brutal…[/quote]Ty chyba nie wiesz co to jest i skąd się bierze ciąża. Jasne, że są różne przypadki i różne wyjątki ale generalnie nie ma opcji żeby mówić, że to loteria. Ja się zabezpieczam pigułkami i gumkami i nie ma bata zajść jak się używa obu metod prawidłowo, po prostu zero procent szans. Więc wyjaśnij co niby znaczy “10 spustów” – trzymanie kciuków, modlenie się – to już 2, a pozostałe 8? Bo to chyba o takich metodach mówisz. Rozwala mnie takie ignorowanie wpływu człowieka a zwalanie winy na totalny PRZYPADEK. Co za beznadziejne i wyssane z palca wnioski. Kloe nie jajeczkuje, w programie była o tym mowa.[/quote]To co dla jednych jest przypadkiem inni nazywają brakiem myślenia.

zwalisty pasztet

Zaslania wzdecie po grochowce :p

nie sadze by byla, z mzem tak dlugo sie starala i guzik, a facet mial juz dzieciaki, wiec ‘wina’ raczej lezy po jej stronie

Piękna kobieta i tyle…

attentionwhore

Sprostowanie-wcale nie kazda kobieta chce miec dzieci.Ja nie chce,choc lubie dzieciaki.Nie czuje sie po prostu stworzona do bycia mama.Dobrze mi tak,jak jest.

[b]gość, 26-07-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 14:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]Nie skarbie, dlatego że robi tanią sensację, grając tanimi chwytami. Ale z twoim móżdżkiem to trudne do zrozumienia, prawda?[/quote]Sensacje kochanie to robią media co chwila pisząc, ze jest w ciąży. Ja uważam , ze nie jest i właśnie tym zdjęciem wysmiewa ta cala sytuacje . A tacy jak ty będą ja negować bo położyła rękę na brzuchu ! No naprawde sensacja na całego !!!! Jak jej sie zachce to na dupie położy i nic ci do tego[/quote]Ja rowniez uwazam ze ta pseudo rodzinka jest zalosna. Lansowac sie na porno i to wyrezyserowanym przez matkę,rozwody po 3 miesiacach i sprzedawnaie swojej prywatności. sa inne sposoby na zarobienie kasy niz pierdo…le…nie sie przed kamera w du.e[/quote]ale zdajesz sobie sprawe ze to wszystko jest wyrezyserowane? zaloze sie ze oni swoja prywatnosc ale ta prawdziwa ukrywaja bardziej niz niejedna z nas.u nich wszystko jest idealnie zaplanowane a naiwni ludzie mysla ze to co sie dzieje u nich w show to to wszystko prawda :/[/quote]Cześciowo jest wyreżyserowane, na pewno, ale częściowo prawdziwe życie pokazują, ja bardzo lubie ich oglądać! A jak komuś sie nie podoba to niech nie czyta i nie patrzy..proste, to zwykła zazdrość, sami byście chcieli mieć takie życie i złote kible 😀

A każda pseudo inteligentka brzydka jak noc chciałaby byc na ich miejscu

A każda pseudo inteligentka brzydka jak noc chciałaby byc na ich miejscu

[b]gość, 26-07-14, 10:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]bo sro!żałosna, bo laska zaczęła z nim sypiać jak on miał jeszcze żone i nagle chce mieć z nim dziecko? po co robią te dzieci, skoro zaraz i tak się rozwodza, zdradzaja! biedni ludzie z ta swoją obsesją wygladu, przerobieni na maxa u chirurga, drżący, by zawsze idealnie wygladac! dla kasy sprzedali swoje zycie, tyle, że po co jej ta kasa skoro był maż ją zdradzał z wieloma kobietami i ćpał? ale maja miliony, wiec masz sie czym jarać! w dzisiejszych czasach tylko kasa sie liczy[/quote]nie dla wszystkich na szczęście, są jeszcze ludzie z honorem i godnością w przeciwieństwie do kardashianów i ich fanów

[b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]Nie skarbie, dlatego że robi tanią sensację, grając tanimi chwytami. Ale z twoim móżdżkiem to trudne do zrozumienia, prawda?

Ja życzę jej wszystkiego dobrego i niech nawet ma sobie to dziecko , to co z tego też jest człowiekiem i jak każda kobieta chce mieć dzieci 🙂

[b]gość, 26-07-14, 14:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 13:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 10:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-14, 09:37 napisał(a):[/b]żałosna jest ta panna, jak i cała jej rodzina zresztąŻałosna bo co? Chce mieć dziecko? Żałosna rodzina, bo co? Wiedziała jak zarobić miliony i jak widać odpowiada im takie życie? Lepiej zajmij się czymś pożytecznym.[/quote]Nie skarbie, dlatego że robi tanią sensację, grając tanimi chwytami. Ale z twoim móżdżkiem to trudne do zrozumienia, prawda?[/quote]Sensacje kochanie to robią media co chwila pisząc, ze jest w ciąży. Ja uważam , ze nie jest i właśnie tym zdjęciem wysmiewa ta cala sytuacje . A tacy jak ty będą ja negować bo położyła rękę na brzuchu ! No naprawde sensacja na całego !!!! Jak jej sie zachce to na dupie położy i nic ci do tego[/quote]Ja rowniez uwazam ze ta pseudo rodzinka jest zalosna. Lansowac sie na porno i to wyrezyserowanym przez matkę,rozwody po 3 miesiacach i sprzedawnaie swojej prywatności. sa inne sposoby na zarobienie kasy niz pierdo…le…nie sie przed kamera w du.e[/quote]ale zdajesz sobie sprawe ze to wszystko jest wyrezyserowane? zaloze sie ze oni swoja prywatnosc ale ta prawdziwa ukrywaja bardziej niz niejedna z nas.u nich wszystko jest idealnie zaplanowane a naiwni ludzie mysla ze to co sie dzieje u nich w show to to wszystko prawda :/