Camilla Parker-Bowles oraz Książę Karol już od 14 lat tworzą udany związek. Niedawno media informowały o tym, że para ma się rozstać – co więcej, że już trwa rozprawa rozwodowa. Na szczęście plotki ucichły, a media rozpisują się teraz na temat rocznicy ich ślubu, która będzie miała miejsce już w kwietniu.

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach

Zanim jeszcze Camilla poznała księcia Karola prowadziła zwyczajne życie. Urodziła się 17 lipca 1947 roku. Pracowała jako asystentka w Londynie już jako nastolatka. Później po ukończeniu wieku pełnoletności wyprowadziła się z domu rodzinnego i przeprowadziła się na stałe do Londynu.


W przeciwieństwie do innych debiutantek, naiwnych i wiecznie zarumienionych, Camilla w 1965 roku była już stałą bywalczynią klubów nocnych. Bardzo pewna siebie, zabawowa, zupełnie inna niż jej koleżanki

– poinformował w biografii Compton Miller.

Rodzice wychowywali ją liberalnie. Na wiele jej pozwalali, miała dużo swobody. Obydwoje byli postępowi i mieli wysoką pozycję. Mimo braku kontroli ze strony rodziców, Camilla postanowiła się kształcić i tak ukończyła Queen’s Gate School, później studiowała także w Szwajcarii i we Francji.

Książę Karol powiedział Williamowi, żeby ZERWAŁ z Kate

W 1995 roku rozwiodła się z mężem, by później powiedzieć sakramentalne tak Karolowi. Księcia Karola poznała podczas meczu polo w Windsorze w 1970 roku.

Kim była Camilla Parker-Bowles zanim została księżną? Pracowała w sklepie
Kim była Camilla Parker-Bowles zanim została księżną? Pracowała w sklepie
Kim była Camilla Parker-Bowles zanim została księżną? Pracowała w sklepie