Nie jest tajemnicą, że Księżna Diana i Książę Karol nigdy nie byli dobraną parą. Jeszcze zanim wzięli rozwód książę Karola romansował już z Camillą. Para po śmierci Lady Di w końcu nie musiała kryć się z uczuciem.

ODCHUDZONA Książkiewicz zachwyciła SZYKOWNĄ stylizacją na premierze!

Rodzina królewska to najbardziej interesujący temat w mediach. Każdego dnia śledzony jest każdy krok Meghan Markle, Kate Middleton, księcia Filipa, Królowej Elżbiety, czy Księcia Harry’ego. Często tematy poruszane w mediach są tylko spekulacjami, bądź niepotwierdzonymi plotkami, jednak nadal wzbudzają ogromne zainteresowanie. Tym razem pojawiła się informacja o tym, że książę Karol i księżna Camilli mieli sekretnego syna.

Podobno syn pary przyszedł na świat jeszcze przed ślubem z księżną Dianą. Temat ten wstrząsnął brytyjskimi mediami.

Simon Dorante-Dany twierdzi, że jest synem Camilli i księcia Karola. 52-latek mieszkający w Australii jest starszy od Harry’ego i Williama, co mogłoby sugerować, że przyszedł na świat przed ślubem Diany i Karola. Dorante-Day twierdzi, że księżna Diana dowiedziała się o skandalu i miała ogłosić go światu, jednak tuż po tym zmarła w tragicznym wypadku w 1997 roku. Chłopca oddano wtedy do adopcji.

Książę Karol powiedział Williamowi, żeby ZERWAŁ z Kate


Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić

– powiedział w rozmowie z Radar Online.

Wierzycie mu?

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach