James Middleton, młodszy od Kate Middleton o 6 lat brat księżnej, pochwalił się kilka dni temu pierwszym wspólnym zdjęciem ze swoją partnerką.

Alizee Thevenet – dziewczyna Jamesa Middletona – kim jest?

Oto, co wiemy o Alizee.

Czy zadbana kobieta MUSI mieć pomalowane paznokcie? Kate Middleton tego nie robi!

Partnerka Jamesa pracuje w branży finansowej w londyńskiej Investment Technology Group. Zanim zaczęła tę pracę, pracowała w marketingu i konsultingu.

Thevenet jest absolwentką londyńskiego Queen Mary University. Studia skończyła w 2013 roku.

Dziewczyna Jamesa Middletona włada czterema językami. Alizee mówi po hiszpańsku, chilijsku (?!), francusku i oczywiście po angielsku. A skąd takie językowe umiejętności u dziewczyny Jamesa? Otóż Alizee jeszcze jako dziecko i dziewczyna dorastała w różnych krajach – mieszkała z rodzicami w Niemczaech, w Indonezjii, w Chile, we Francji i w Belgii.

Książę Louis to niezły GAGATEK! Kate Middleton zdradziła, co się dzieje w ich domu

Ojciec Alizee ma na oku swoją piękną córkę. Tatuś gorąco kibicuje jej związkowi z Jamesem. W jednym z wywiadów Jean-Gabriel Thevenet powiedział:

Moja córka Alizee jest bardzo szczęśliwa z Jamesem. Oboje są bardzo zakochani. James jest czarującym człowiekiem. Jestem bardzo szczęśliwy widząc ich razem. Wiem, że moja córka jest bardzo szczęśliwa. Wszyscy mocno trzymamy za nich kciuki.

Ojciec Alizee dodał także, że nie może zdradzać, w jakich okolicznościach poznali się zakochani, ponieważ to tajemnica. Tata dziewczyny zachęcił dziennikarzy, by sami skontaktowali się z jego córką i zapytali o szczegóły.

Marzena Rogalska jest zakochana! Przyjaciółka zdradziła Rewii, że 49-letnia dziennikarka znalazła miłość

Kto wie, może nowa miłość sprawi, że James i Alizee staną się nową, gorącą medialną parą?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sail away with me ⛵️ ☀️

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

James Middleton
FORUM/BACKGRID UK 16 APRIL 2019

James Middleton
FORUM/BACKGRID UK 16 APRIL 2019