Marzena Rogalska jest zakochana! Przyjaciółka zdradziła Rewii, że 49-letnia dziennikarka znalazła miłość
Marzena Rogalska (49 l.) znów jest szczęśliwie zakochana – taką rewelację przynosi Rewia. Przyjaciółka prowadzącej Pytanie na śniadanie zdradziła, że u boku Marzeny pojawił się mężczyzna.
Co one wyprawiają na ściance? Zielińską i Rogalską poniosło
Rogalska przez 14 lat była związana z Pawłem Drzyzgą – bratem znanej dziennikarki Ewy Drzyzgi. Para nigdy nie wzięła ślubu, ale Marzena mówiła o sobie i partnerze “mąż i żona”. Finalnie okazało się, że drogi dziennikarki i jej partnera rozeszły się.
Rogalska przez pewien czas była sama. Pochłonięta pracą dawała sobie świetnie radę jako singielka. Ostatnio jednak z jej życiu pojawiła się nowa miłość.
Przebita ręka Rogalskiej w PnŚ! Takiej wtopy jeszcze nie było!
Już w Wielkanoc Marzena wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie z mężczyzną. Przyjaciółka, która rozmawiała z Rewią zdradziła, że partner Rogalskiej dużo podróżuje. Jest miłośnikiem architektury i sztuki – nic dziwnego, że Rogalska znalazła z nim wspólny język.
Trzymamy kciuki za tę nową miłość.



Pani Marzena ma 49 lat?! O kurcze, wygląda co najmniej na 55…miłość ją odmłodzi 😀
Marzena to świetna babka, uwielbiam jej humor! Miłego dnia kochani 🙂
Myslalam ze ona jest pod 60!!! Rozmawiala z Natalia Kukulska a wygladala jak matka bardziej niz starsza kilka lat kobieta.
no i fajnie
Ona jest bardzo sexy od stóp do głowy i odwrotnie.