Na temat życia prywatnego Kingi Dudy, córki Andrzeja Dudy, pojawiało się ostatnio sporo sprzecznych informacji. Najpierw o tym, że zerwała zaręczyny, a później, że jednak bierze ślub. Do doniesień odniósł się sam prezydent.

Agata i Kinga Duda na Zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy – postawiły na elegancką czerń i biel

Kinga Duda bierze ślub?

Kinga Duda od kilku lat związana jest z Bartłomiejem, lekarzem i synem dyrektorki krakowskiego szpitala. W branży ślubnej plotkowano, że mają złożyć przysięgę przed ołtarzem jeszcze w czerwcu. Co więcej, miało być to związane z luzowaniem obostrzeń. W końcu prezydentowi Andrzejowi Dudzie z pewnością zależałoby, żeby jego córka miała ślub marzeń.

Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – powiedziała „Wyborczej” Ilona Jabłońska, zajmująca się firmą organizującą wesela.

Kinga Duda NIE jest już doradczynią ojca. Ma INNE plany

Tego się nie spodziewaliśmy. Sam Andrzej Duda postanowił odnieść się do artykułu na jednym z portali plotkarskich.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…  – napisał na Twitterze.

Internauci są zdziwieni, że zareagował na taki news.

  • Gdzie ten facet się kręci w internecie. Wcale się nie zdziwię jeśli hakerzy mają dostęp i do jego kont mailowych… Nawet tych służbowych.
  • Pan Prezydent jakby trochę śmieszkowaty się zrobił na II kadencję
  • Panie Prezydencie trochę powagi. Głowie Państwa Polskiego nie przystoi takie śmieszki heheszki zamieszczać. Tym bardziej z powodu plotek. Słabe to.
  • Kolejny raz powtórzę: ekspert ds komunikacji internetowej powinen redagować bądź nawet prowadzić to konto Prezydenta.

Prezydent Andrzej Duda w ramach kampanii wyborczej spotkał się z mieszkańcami Płońska fot. Adam Chelstowski / Forum

Kinga Duda na wieczorze wyborczym

Kinga Duda/fot. FORUM

Kinga Duda w granatowej sukience

Kinga Duda/fot. AKPA