Kilkanaście dni temu ruszył „Kanał Zero”. Projekt Krzysztofa Stanowskiego, który – zanim jeszcze zapełnił się treściami – wzbudzał wielkie zainteresowanie. Zresztą dziennikarz od samego początku postawił sobie wysoko poprzeczkę i jednym z pierwszych wywiadów, który zaserwował wraz z Robertem Mazurkiem swoim odbiorcom była rozmowa z Prezydentem RP. Czy ten materiał przypadł internautom do gustu? Zdania były podzielone. Niemniej wiele osób wytykało dziennikarzom różne kwestie. W grupie tej znalazła się także Kinga Rusin.

Wojtek Gola chciał zrobić papiery na to, że jest HETERO. Stanowski podważył jego badanie wariografem

Kinga Rusin krytykuje wywiad Stanowskiego i Mazurka z Andrzejem Dudą

Kinga Rusin przez wiele lat zajmowała się dziennikarstwem. Niemniej w 2020 roku zdecydowała się pożegnać z redakcją „Dzień dobry TVN” i skupić na prowadzeniu własnej marki kosmetycznej oraz zwiedzaniu świata. W tak zwanym między czasie sprawdza jednak, co dzieje się w polskich mediach i… nie boi się otwarcie mówić, co myśli. Zresztą gorzko podsumowała także wywiad Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka z Andrzejem Dudą.

ZERO wstydu i skrupułów, ZERO zahamowań w praniu mózgów. No i , ZERO zdziwienia, że przy okazji, w innych programach, pogadamy sobie o sporcie, kulturze, gospodarce. Zabawa z polityczno-wyborczo-pisowską wkładką. Kaczyński musi być zachwycony – napisała na Instagramie.

Mariola Bojarska-Ferenc MIAŻDŻY Prezydenta za ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego! (WIDEO)

Za co dokładnie oberwało się dziennikarzom? 52-latka zwróciła uwagę, że wywiad został przeprowadzony w taki sposób, aby Andrzej Duda został pokazany w lepszym świetle. Rzuciła też sugestiami, które miały nawiązywać do niedawnych doniesień o wizytach Stanowskiego w siedzibie Orlenu. Kindze nie podobał się też ton, w jakim przeprowadzono wspomnianą rozmowę.

Trudno tu utrzymać równowagę między pracą a smakowaniem życia. PS. Jeszcze trudniej… nie stracić równowagi słuchając bzdur wypowiadanych w czasie wywiadu z ośmieszającą się głową Państwa. Tak, TEGO wywiadu, zupełnie przez przypadek, udzielonego przez długo nie udzielającego wywiadów prezydenta RP. Wywiadu, przypadkowo, udzielonego dwóm symetrystom: sympatykowi spółek Skarbu Państwa za PIS- Stanowskiemu i Mazurkowi- bratu prezesa Polskiego Holdingu Nieruchomości za PIS – wyjaśniła była prowadząca DDTVN.

Myślicie, że Stanowski pokusi się na odpowiedź?

Michał Wiśniewski u Stanowskiego mówi o odsiadce. Zdradził, dlaczego wziął ogromny kredyt