Już niedługo premiera nowego i ostatniego sezonu Gry o Tron. Kit Harington wcielający się w rolę Jona Snowa sporo przeszedł. Okazuje się, że musiał rozpocząć terapię.

Kit Harington i Rose Leslie wezmą ślub inspirowany serialem!

Kit Harington (32 l.) spędził sporo czasu na planie serialu Gry o Tron. Aktor wcielający się w jedną z najważniejszych ról w produkcji HBO – Jona Snowa, poznał również na planie swoją życiową miłość – Rose Leslie. Para jest po ślubie.

Kit Harington chodzi na terapię

Kit Harington w 5. sezonie serialu zostaje zabity, później wraca do żywych. Okazuje się, że ta scena była traumą dla Kit Haringtona i wpędziła go w depresję. Serial wpędził go w okropne samopoczucie i musiał rozpocząć terapię:

Kit Harington wyrzucony z baru! Przesadził z alkoholem

Kiedy stajesz się filarem programu telewizyjnego, a program telewizyjny prawdopodobnie znajduje się u szczytu twojej sławy, skupienie się na tobie jest ch**nie przerażające. Ludzie krzyczą na ciebie na ulicy: „Jesteś martwy?”  Wszystkie twoje nerwice – a ja jestem tak neurotyczny jak każdy aktor – zaczynają być bardziej ostre… To nie był dobry czas w moim życiu. Czułem, że muszę czuć, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy tak naprawdę czułem się bardzo źle. W moim życiu miałem chwiejny czas – jak myślę, wiele osób ma tak po trzydziestce. To był czas, kiedy zacząłem terapię i zacząłem rozmawiać z ludźmi – tłumaczył Kit.

Kit Harington bardzo emocjonalnie mówi również o końcowych scenach Gry o Tron 8. Uznał atmosferę na planie zbyt nerwową, było napięcie i ogromny stres:

Nagrywaliśmy w ekstremalnej pogodzie i w k**wsko ciężkich kostiumach. Byłem tam przez cały czas. Ludzie tam przychodzili i odchodzili, a Jon Snow był tam przez cały, p**ony czas. Są te żarciki, te relacje, które trwają od ośmiu lat (…) Podczas ostatniego sezonu czułem, że jesteśmy tym zmęczeni. Myślę, że tak było, bo wszyscy widzieli już zbliżający się koniec. Jest to sposób na emocjonalne oderwanie się od czegoś: relacje bardzo nieznacznie zaczynają cię obciążać. Teraz wszyscy znów się kochają – tłumaczył.

Będziecie oglądać najnowszy sezon Gry o Tron? Zagłosujcie w naszej SONDZIE.

Sonda

poll-violet

Będziesz oglądać nowy sezon Gry o Tron?

1

Tak! Czekam z niecierpliwością.

2

Nie. Nie oglądam tego serialu.

lmphotos192326
Kit Harington at The Late Show With Stephen Colbert Kit Harington
upiphotostwo479447