Tego rodzina Kardashianów ominąć nie mogła. Mowa o prezentacji kolejnej kolekcji Kanye Westa (38 l.). Nie jesteśmy przekonani, czy sama Kim Kardashian (35 l.) jest fanką projektów swojego męża, ale na pewno promuje je, jak może.

Zobacz: Ile lat?! Kylie Jenner ma spore doświadczenie w związkach!

Kim nie wychodziła z domu od dwóch miesięcy. Wyjątek zrobiła dla swojego ukochanego. Na wczorajszym pokazie mody celebrytka zaprezentowała światu nową blond perukę. Prawdopodobnie zrobiła to na życzenie męża, któremu najbardziej podoba się w kiczowatej wersji, czyli w platynie. Co ciekawe, sama Kim woli się w klasycznym ciemnym brązie, ale czego nie robi się z miłości?

Prócz blond peruki Kim uwagę przyciągała Khloe Kardashian, której w Nowym Jorku towarzyszył Lamar Odom, czyżby faktycznie dali sobie jeszcze jedną szansę?

Nie zabrakło Kourtney, Kris i jej chłopaka, Coreya Gamble’a oraz Caitylyn Jenner. Co ciekawe, to ostatnie trio chętnie ustawiało się do zdjęć.

Takiej imprezy nie przepuściły by Kylie i Kendall Jenner.

Też macie wrażenie, że klan Kardashianów tym razem przypominał postacie z cyrku, a nie show biznesu?

Ultra Light Beams

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Yeezy Vibes @makeupbymario @tokyostylez

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

YEEZY X BALMAIN The fam all dressed in exclusive Balmain for Yeezy pieces! Kanye flew to Paris a week ago and @olivier_rousteing made it happen in 5 days!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

The Life of Pablo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)