Choć Klaudia El Dursi próbowała zaistnieć w polskim show-biznesie już dawno, dopiero udział w „Top Model” przyniósł jej upragnioną rozpoznawalność. I choć „skromna krawcowa z Bydgoszczy” nie zajęła pierwszego miejsca w tym show, dziś jest prawdopodobnie jedną z największych wygranych w historii programu. 35-latka nie tylko stała się pełnoprawną celebrytką i influencerką, którą obserwuje blisko milion osób, lecz również prowadzącą program telewizyjny.

Modelka cieszy się naprawdę dużą sympatią widzów i internautów. Piękna, często uśmiechnięta i z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Zresztą to ostatnie potwierdza filmik, który właśnie wrzuciła do sieci.

Klaudia El Dursi pokazuje wideo pełne dystansu do siebie

Wczoraj wieczorem fani „Hotelu Paradise” mogli zobaczyć finał jego 8. sezonu. Mowa o miłosnym reality-show, które prowadzi właśnie Klaudia El Dursi. Modelka pokazała fanom, że także oglądała ten emocjonujący odcinek. Co ciekawe, relacjonując te chwile, w żartobliwy sposób pokazała, „jak telewizja kłamie”.

Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie #TVvsReality – podpisała wideo, na którym bez makijażu wcina chrupki.

Pod postem pojawiło się oczywiście wiele ciepłych komentarzy. Większość fanów 35-lataki wykorzystała ten moment i pochwaliła urodę prezenterki. W końcu… w makijażu czy bez, Klaudia prezentuje się tak samo świetnie.