Klaudia Gawor, uczestniczka programu X Factor przygotowuje się do matury. Jak sama przyznaje, program jest na tyle absorbujący, że trudno jej skupić się na egzaminie dojrzałości.

Wszystkie materiały potrzebne do nauki ma ze sobą zawsze podczas nagrań i uczy się, kiedy tylko ma wolną chwilę. Ale nie jest to wcale proste, kiedy presja rywalizacji stale rośnie.

– Zostało jakieś 10 dni do matury, albo mniej, więc jest dramat. Najgorsze jest to, że ja sama o tym nie myślę. Jakieś tam przygotowania staram się w tym kierunku robić. Może nie ogromne, bo nie siedzę całymi dniami nad książkami, bo mimo wszystko to jest trochę tak, że program jest bardzo absorbujący. Mogę siedzieć i się uczyć, ale ja będę myśleć o tym, co powinnam zrobić, jak przygotować piosenkę, jak ją zaaranżować itd. I to zajmuje moje myśli – powiedziała Klaudia.

Czy jest całą sytuacją zestresowana?

– Stresuję się bardzo w momencie, kiedy wszyscy mi o tym przypominają. Bo cała ekipa zaczyna pytać, ty masz maturę zaraz? Błagam was, dopóki ja o tym nie myślę, to jest OK, ale jak wpadnę w panikę to będziecie mnie zbierać – stwierdziła podopieczna Kuby Wojewódzkiego.

Życzymy powodzenia w programie i na maturze.

Klaudia Gawor o maturze: Jest OK dopóki o tym nie myślę

Klaudia Gawor o maturze: Jest OK dopóki o tym nie myślę