Jay Z (46 l.) w swojej tabliodowej przeszłości miał dwie kochanki. Pierwszą z nich była Rihanna (28 l.), która po latach wyznała, że za plotką o jej romansie z raperem stoi… jej własny agent.

Zobacz: Znajomy Beyonce i Jaya Z o tym, jak wygląda ich życie…

Drugą była Rita Ora (26 l.). Choć dzisiaj piosenkarka i Jay Z są w stanie wojny (firma Jaya Z podobno blokowała Ricie wypuszczenie nowego albumu), kiedyś mieli być kochankami.

Rita została okrzyknięta Becky With The Good Hair, kochanką męża Bey, o którym artystka śpiewa w numerze Sorry. Zaraz po pojawieniu się krążka Lemonade fani Bee zaczęli atakować Orę.

Rita tak przejęła się oskarżeniami, że wydała specjalne oświadczenie, w którym zaznacza, że szanuje Beyonce i jej rodzinę oraz deklaruje, że nie o niej śpiewa Królowa Bee. Następnie na gali MET Rita zjawiła się z małą przypinką z napisem „Nie jestem Becky With The Good Hair”.

Teraz, gdy Beyonce jest w ciąży gratulacje składa jej sama Rita. Młodsza wokalistka nie tylko udostępniła zdjęcie Bey na swoim Instagramie, ale wysłała również do pani Carter liścik i kwiaty.

Znajomy wokalistki zdradza, że zachowanie Rity nie wynika z samego szacunku do Beyonce, ale do strachu przed nią:

Rita po prostu boi się Beyonce. Wie, że jej jedna piosenka może zniszczyć jej karierę, dlatego obrała rolę lizuski.

Zobacz; Rita Ora przyćmiła Dakotę Johnson na premierze Ciemniejszej strony Greya? (FOTO)

Co Wy na to?