Była modelka Playboya, Zoe Gregory (49 l.), twierdzi, że „wygłupiała się nago w basenie” z Justinem Timberlakem (43 l.), gdy ten spotykał się z Cameron Diaz (51 l.). To kolejny cios w jego niegdyś nieskazitelny wizerunek. Twierdzenia Gregory nie są pierwszym przypadkiem, gdy Timberlake był niewierny. W swoich wspomnieniach „The Woman In Me” Britney Spears wyznała, że Timberlake zdradzał ją „kilka razy”.

Justin Timberlake znów niemiłosierni trollowany w sieci

Zoe Gregory w rozmowie z Daily Mail, powiedziała, że poznali się na imprezie. Początkowo Justin Timberlake miał bronić się przed flirtami modelki, jednak niezbyt długo. Były króliczek Playboy’a tej samej nocy spotkała się z nim na krytym basenie Hugh Hefnera jego w Los Angeles.

Nie chciał wyjść na mięczaka. Oboje weszliśmy do basenu i oboje zdjęliśmy ubrania […] Nie uprawiałam z nim seksu, ale pieściliśmy się i całowaliśmy się, wyznała.

Niewierny Justin

Justin Timblerlake i Cameron Diaz spotykali się w latach 2003-2006. Po rozstaniu była para spotkała się ponownie na planie w 2011 roku, gdy kręcili komedię „Bad Teacher”.

Britney Spears pisze o „małym penisie” Justina Timberlake’a

Zanim Britney Spears opowiedziała o „zmuszaniu do aborcji” i „zdradach”, Justin Timberlake miał nieposzlakowaną opinię cudownego męża i ojca. Teraz wszyscy patrzą na niego inaczej. W sieci mówi się o nieodwracalnej zmianie wizerunku… na gorsze. Jak myślicie? Świat zapomni o jego „wybrykach”?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: