Jak podaje TMZ, w swojej nowej książce Britney Spears (41 l.) podobno twierdzi, że Justin Timberlake (42 l.) zdradził ją z „inną gwiazdą” podczas trwania ich związku. Piosenkarka nie wymienia w swojej książce nazwiska drugiej kobiety, ponieważ gwiazda „ma teraz rodzinę, której [Spears] nie chce zawstydzać”.

Britney Spears nareszcie wyznaje czemu ogoliła się na łyso

Spears i Timberlake spotykali się w latach 1999–2002, a teledysk Timberlake’a „Cry Me a River” po rozstaniu utwierdził wiele osób w przekonaniu, że to Spears dopuściła się niewierności podczas ich związku. A było całkiem inaczej.

Okazuje się jednak, że wiele lat przed tym, jak Britney Spears przyznała w swoim pamiętniku „Woman in me”, że jej eks Justin Timberlake ją zdradził, w mediach mówiono o jego rzekomej niewierności. Były członek *NSYNC w 2000. roku został przyłapany z inną znaną piosenkarką.

Justin Timberlake zdradził Britney Spears

Ówcześnie paparazzi zrobili zdjęcia Timberlake’owi i Nicole Appleton z angielskiego zespołu All Saints wracających do swojego hotelu w Londynie po nocy spędzonej razem. Wycinek z gazety z tamtego okresu, który fani ponownie opublikowali w mediach społecznościowych, pokazuje Timberlake’a (wówczas 19-letniego) i Appleton (wówczas 25-letnią), chowających się na tylnym siedzeniu samochodu.

Britney Spears dokonała aborcji, „Justin nie chciał być ojcem”

Fotografowie uchwycili także parę idącą razem z klubu Mayfair do hotelu St. Martins Lane, gdzie według doniesień przebywał wtedy Timberlake. To kolejny cios w wymuskany wizerunek męża i ojca – Justina Timberlake’a.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: