Jakiś czas temu na łamach portali plotkarskich pojawiły się artykuły dotyczące rzekomo przekłamanego wieku Małgorzaty Rozenek. Za dowód podawano screen z programu, w którym gościła Małgosia, nagrany jeszcze przed erą Perfekcyjnej Pani Domu. Na belce z jej imieniem widniał wiek – 41 lat. Według oficjalnych danych Małgorzata Kostrzewska urodziła się w 1 czerwca 1978 roku, więc w 2018 skończyła 40 lat. Złośliwi twierdzili, że felerny screen jest dowodem na to, iż żona Radosława Majdana odmłodziła się o 10 lat. Sama perfekcyjna przyznała, że wiek, który podano w programie, był po prostu błędny. Wiemy, jak jest naprawdę.

Nowe włosy Rozenek PODZIELIŁY fanów. Po czyjej stronie jesteście?

W komentarzach zauważyliście, że ojciec Małgorzaty, Stanisław Kostrzewski, urodził się w 1949 roku. Tę informację potwierdzają oficjalne strony, między innymi Krajowego Rejestru Sądowego. Rozenek ma starszego brata, Mishę Kostrzewskiego, który urodził się w 1973 roku, co można przeczytać między innymi na oficjalnej stronie balletbase.com. Gdyby przesłanki o zawyżonym o 10 lat wieku Małgosi były prawdziwe, jej brat urodziłby się w 1963 roku, kiedy Stanisław Kostrzewski, czyli ojciec baletmistrza miał… 14 lat.

MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA SIĘ NA SPACER W DŁUGICH, RÓŻOWYCH KOZAKACH Z WELURU

Dzięki Waszym spostrzeżeniom wszystko się wyjaśniło. Małgorzata Rozenek urodziła się w 1978 roku i ma 40 lat i nigdy nie zniżała swojego wieku. Liczba na belce w programie mogła być po prostu błędna, lub została celowo zawyżona. W niektórych sytuacjach producenci decydują się na takie kroki, aby zwiększyć wiarygodność swoich rozmówców, których wiek ma świadczyć o życiowym doświadczeniu.