Rihannę (36 l.) niedawno można było zobaczyć w długich blond włosach i warkoczykach. Jednak teraz zdecydowała się na zmianę i po raz pierwszy pokazała krótkie, naturalne loczki, których końcówki wyglądały na ufarbowane na jasny, miodowy kolor.

Rihanna z jasnymi włosami i jasnym odcieniem skóry

Nowa fryzura Rihanny to dobry zabieg marketingowy. W zeszłym tygodniu Rihanna ogłosiła, że ​​powiększa swoje imperium Fenty Beauty i wprowadza na rynek linię do włosów – Fenty Hair, „Wprowadza się nowa rodzina! @fentyhair zbliża się wielkimi krokami i nadszedł czas, aby w końcu cieszyć się fryzurą, na którą czekałaś”, napisała na Instagramie.

Wiesz, jak ważna jest dla mnie zmiana fryzur […] Miałem prawie każdą teksturę, kolor i długość, od splotów, przez warkocze, po naturalne, dlatego wprowadzam na rynek elastyczną linię produktów.

Rihanna

Rihanna i jej naturalne włosy

Rihanna w nowej fryzurze została sfotografowana w typowej dla siebie ekstrawaganckiej stylizacji z naturalnym futrem z norek. Gwiazda, która kocha futra (i co miliony osób mają jej za złe), tym razem postawiła na futro vintage z kolekcji Johna Galliano z 1998 roku.

Pod spodem miała czarny top i szerokie spodnie w kolorze czerni. Zdecydowała się również na masywny naszyjnik Briony Raymon i duże kolczyki w kształcie kółek, a całość uzupełniła czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i torebką w wielkim logo Louis Vuitton z kolaboracji ze Stephenem Sprousem (ok. 6,000 złotych).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: