Już dziś o 20.55 zobaczymy finał Projekt Lady. Dziewczęta czeka jeszcze jedna próba. Specjalne zadanie zrealizowane z myślą o wyjątkowych gościach. Bohaterki finału będą musiały spełnić marzenia dzieci i przygotować dla nich nadzwyczajne, magiczne miejsce, w którym maluchy poczują się jak w bajce. Zapierająca dech w piersiach kraina stworzona przez Pamelę, Patrycję i Angelikę przejdzie wszelkie oczekiwania nie tylko gości, ale także samych organizatorek.

Zobacz: NIUS DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH: Patusia tuli DŻEWO

Zbliżający się finał to także czas refleksji. Mentorki nie będą kryły wzruszenia patrząc na wielką przemianę dziewcząt. Natomiast rozmowy eliminacyjne, które zazwyczaj nie należały do przyjemnych, tym razem będą wyjątkowe. Jakie momenty finalistki uznają za najważniejsze, najpiękniejsze?

Im mniej czasu do finału, tym większy stres. Uroczysta gala to ostatni sprawdzian. Spotkanie z bliskimi po wielu tygodniach i ta niepewność ich
reakcji… Co powiedzą, jak się zachowają? Wszystkie dwanaście dziewcząt w eleganckim, wytwornym wydaniu ponownie pojawi się w Pałacu w Radziejowicach. Podniosła atmosfera! Wzruszające mowy pożegnalne! Czas wspomnień, powrotów do pierwszych dni pobytu w szkole – to wszystko wzbudzi dużo emocji. Na koniec obrady mentorek i wszystkich ekspertów zaangażowanych w Projekt Lady. Jaki będzie werdykt? Która z uczestniczek otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii?

Czytaj też: Małgorzata Rozenek pokazała się w bikini i wywołała burzę

Za którą z nich trzymacie kciuki? Której życzycie zwycięstwa?

AKTUALIZACJA:

Finał 1. edycji Projektu Lady wygrała Patrycja Wieja.

Podsumujmy jeszcze informacje na temat finalistek. Zanim trafiły do show wystawiono im takie oto wizytówki:

Kozacka SONDA - Angelika, Pamela czy Patrycja? Która wygra Projekt Lady?

Patrycja Wieja

Patrycja uwielbia kokietować mężczyzn. Jest tancerką, swoje życie dzieli pomiędzy Polskę a Niemcy. Potrafi dogadać się z każdym. Zawsze wpada na szalone pomysły. Patrycja uważa, że jest szczera, pyskata i zawsze mówi, co myśli. Jest także bardzo kłótliwa i zawzięta. W czasie kłótni nie daje za wygraną. Twierdzi, że prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie ma koleżanek. Nie potrafi odnaleźć się w gronie innych dziewczyn i uważa, że powinna urodzić się chłopakiem. W innych dziewczynach denerwuje ją ich rywalizacja o tego samego mężczyznę i spiskowanie. Patrycja, choć ma tytuł licencjata na kierunku wychowanie fizyczne, zarabiała w Niemczech jako tancerka klubowa. Obecnie nie ma stałej pracy i dorabia jako fotomodelka. Marzy, by w przyszłości być sławną i bogatą osobą, idolką nastolatków – wokalistką lub aktorką grającą w filmach akcji. Idolką Patrycji jest Miley Cyrus. Ona wie jak szokować i nie przejmuje się tym co mówią o niej inni. No i ważne, że pieniądze się zgadzają – tak argumentuje swój wybór.

Kozacka SONDA - Angelika, Pamela czy Patrycja? Która wygra Projekt Lady?

Angelika Karwowska

Angelika jest żywiołową dziewczyną z ogromnym poczuciem humoru. Jest wrażliwa, pisze wiersze, ale lubi też grać w piłkę nożną. Irytują ją rówieśniczki stojące godzinami przed lustrem. Nie sądzi, że jest symbolem kobiecości. Bywa brana za chłopaka. Angelika jest studentką drugiego roku studiów magisterskich, na kierunku turystyka i rekreacja. Jest poliglotką – zna pięć języków obcych, w tym portugalski. Angelika lubi imprezować. Nie jest jednak typem dziewczyny, która kocha parkiet, czy też spędza godziny w klubowej toalecie na poprawianiu makijażu. Na imprezach Angelika głównie pije. Bohaterka show najbardziej na świecie nie lubi bezmyślności. Przykłady? Oto cytat z Angeliki: Jak jest milion stopni na minusie, to taka lezie w gołych nogach, och sorry – w rajstopkach cieńszych niż papirus i obcasach wyższych niż Pałac Kultury i trzęsie się, ale idzie, bo musi przecież wyglądać. Idolem Angeliki jest Leonardo Di Caprio. Jeśli chodzi o sferę marzeń nie do spełnienia, to chciałaby wystąpić na jednej scenie z Amy Winehouse, a potem pójść z nią na imprezę. Angelika wystąpiła w paradokumencie Słoiki.

Kozacka SONDA - Angelika, Pamela czy Patrycja? Która wygra Projekt Lady?

Pamela Szczepek

Pamela nie lubi swojego imienia. Uważa, że ludzie, choć jej nie znają, biorą ją przez nie za bezwartościową dziewczynę. Pamela rozwija swoje talenty. Świetnie śpiewa, uprawiała taniec towarzyski, występuje w amatorskim teatrze. Jest pasjonatką świata mody, uwielbia dobrze wyglądać. Z drugiej strony Pamela boi się dorosłego życia. Lubi koloryzować, czego szczególnie doświadcza jej najbliższa rodzina. Jest też nieodpowiedzialna, potrafi zniknąć bez słowa na kilka dni z domu, nie informując nikogo, gdzie jest i kiedy wróci. Jest też dość leniwa. Pracowała jako kelnerka, ale zrezygnowała, ponieważ uznała, że ma zbyt dużo obowiązków. Obecnie nie pracuje i uczy się w Technikum Hotelarskim dla dorosłych. Pamela w przyszłości chciałaby być właścicielką restauracji. Na razie zupełnie nie zna się na gotowaniu. Kilka lat temu Pamela wystąpiła w Rozmowach w toku Ewy Drzyzgi. Temat, na który się wypowiadała, dotyczył mieszkania z chłopakiem przed ślubem.