Jennifer Lawrence zachwyciła wszystkich swoją uroczą kreacją. Gwiazda założyła ją z okazji imprezy zaręczynowej. Wybrała się z partnerem do wykwintnej restauracji.

Kreacja Jennifer Lawrence z okazji zaręczyn

Jennifer Lawrence zaręczyła się z 33-letnim Cooke Maroney – dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Para nie poinformowała o zaręczynach – paparazzi przyłapali aktorkę z zaręczynowym pierścionkiem na palcu. Później menadżer gwiazdy był zmuszony poinformować media i potwierdził plotki.

Adele i Jennifer Lawrence zrobiły furorę w klubie dla gejów zobaczcie, co Adele robiła na scenie (ZDJĘCIA)

5-karatowy brylant od Alison Lou możecie zobaczyć tutaj: Zaręczynowy pierścionek Jennifer Lawrence jest mały i brzydki

Imprezę z okazji zaręczyn para zorganizowała w restauracji, na którą zaproszone zostały najbliższe osoby pary. Ślub już niedługo – Jennifer Lawrence podobno już jest po wieczorze panieńskim. Jak głoszą media wieczór panieński odbył się nietypowo, bo w barze dla gejów Pieces (Greenwich Village).

Jennifer Lawrence na imprezie zaręczynowej zaprezentowała się w sukience najnowszej kolekcji marki L.Wells Do tego Jennifer dobrała buty od Casadei i torebkę Roger Vivier. Marka L.Weel specjalizuje się właśnie w sukniach ślubnych. Czyżby właśnie stamtąd Jennifer będzie miała swoją suknie ślubną?

Jennifer Lawrence zaręczyła się! Jej partner różni się od tych poprzednich

Kreacja Jennifer kosztuje 2300 dolarów, czyli około 8800 zł.